TANECZNY REMIX „LUMPEKSU”W INTERPRETACJI NO ECHOES

Z okazji pierwszej rocznicy wydania albumu “Lumpeks”, Arek Kłusowski przygotował muzyczne niespodzianki. Na przestrzeni ostatnich tygodni do sieci trafiły remixy jego utworów z płyty, powstałe we współpracy z różnymi producentami. Dziś swoją premierę ma ostatni remix – tym razem w wykonaniu No Echoes. 

„Lumpeks” to drugi, autorski krążek Arka Kłusowskiego, który ukazał się 21 maja 2021 roku. Znalazło się na nim 11 utworów w klimacie letniego, tanecznego pop’u, a singlami promującymi materiał były „Antarktyda”, „Idealny syn”, tytułowy „Lumpeks” oraz „Papierowy Dom”. Jak mówi sam Arek – ten album to bardzo osobista historia, jednocześnie rozpoczęcie nowego rozdziału w jego karierze i próba ponownego wystylizowania muzycznej tożsamości.

Od wydania „Lumpeksu” minął prawie rok, a w tym czasie Arek Kłusowski zdążył mocno zaznaczyć swoją pozycję na rynku muzycznym. Jego album został dostrzeżony przez branżę i po jego premierze, artysta koncertował w całym kraju i wystąpił na wielu letnich festiwalach, w tym dwóch emitowanych na żywo w telewizji: Top of The Top Festiwal w TVN oraz RMF Hit Festiwal w Polsat. Teraz przyszedł czas na świętowanie rocznicy wydania krążka i z tej okazji możemy posłuchać nowych wersji utworów, powstałych we współpracy z różnymi producentami. Dotychczas ukazały się: remix „Papierowego domu” od duetu SARAPATA, interpretacja hitu “Idealny syn” w wykonaniu Szatta oraz remix “Słodkiego końca tych dni” od DJ BLIK’a. Na finał akcji swoją premierę ma remix “Lumpeksu” autorstwa No Echoes.

Za remix utworu “Lumpeks” odpowiedzialny jest No Echoes – producent muzyczny, muzyk i songwriter. Współpracuje na stałe z Mery Spolsky na scenie i w studio. Wyprodukował album „Dekalog Spolsky” (2018) oraz muzycznego audiobooka „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj” (2020) – oba projekty z nominacjami do nagrody Fryderyk. Współpracował również z takimi artystami jak Kayah, Dwa Sławy, Lari Lu, Vienio/Igorilla i Robert Cichy. Swoje produkcje określa jako elektroniczne, dark-synthowe glitch-techno. Koncertował z wieloma projektami na takich festiwalach jak Open’er, Woodstock, Letnie Brzmienia, Olsztyn Green Festival, Fest Festival, Spring Break, Festiwal w Opolu i Fryderyk Festiwal. Od wielu lat gra również w zespole Mama Selita na gitarze.

Remix “Lumpeksu” to już ostatnia taneczna niespodzianka od Arka Kłusowskiego w ramach świętowania rocznicy wydania albumu. W najbliższych tygodniach możemy spodziewać się zupełnie nowych utworów, nad którymi Arek już pracuje.

Remix „Lumpeksu” w serwisach streaminowych:
https://Kayax.lnk.to/ArekKlusowski_NoEchoesRemix

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s