Marek Kościkiewicz w nowej wersji hitu „Statki na niebie” na 35-lecie działalności

„Statki na niebie” to jeden z największych przebojów grupy De Mono, pochodzący z jej albumu „Stop” z 1992 roku. Autorem jego muzyki i słów jest Marek Kościkiewicz, przez lata gitarzysta i producenta płyt De Mono.

Nowa wersja piosenki w wykonaniu samego Marka Kościkiewicza powstała z okazji jubileuszu 35-lecia pracy twórczej artysty. Zapowiada ona planowaną na jesień trasę koncertową, a także epkę z premierowymi utworami.

Marek Kościkiewicz tak mówi o swoich najbliższych planach:

W tym roku zapraszam serdecznie na jesienną trasę koncertową zatytułowaną STATKI NA NIEBIE.

Z tej okazji napisałem i nagrałem kilka premierowych piosenek oraz nową wersję jednego z moich najbardziej znanych utworów zespołu De Mono.

Skromny, kameralny teledysk, którego jestem autorem powstał na wakacjach i jego realizacja sprawiła mi wielka frajdę. Chciałem jak najlepiej przekazać w nim oniryczną historię pewnej znajomości.

W nagraniu nowej wersji „Statków na niebie” wzięli udział m. in. muzycy duetu Plastic – Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski.

Singiel Marka Kościkiewicza „Statki na niebie” (Radio Edit 2022) jest już dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/marekkoscikiewiczstatkinaniebie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s