UGORNA W TEATRZE DRAMATYCZNYM – KONCERT PREMIEROWY „NOWA HERSTORIA”

UGORNA to debiut wyczekany, wyważony i kompletny. Późny. Artystka przez ostatnie lata dochodziła do prawdy o samej sobie – choć na pewno nie w ciszy i skupieniu – to jednak bez obecności potencjalnych odbiorców. Dzisiaj gotowa i pewna świętuje zwycięstwo zapraszając nas na wytworną kolację. Traumy z przeszłości zostały zamknięte w postaci wykwintnych muzycznych dań. W formie przystawki Ugorna zaserwowała utwór „Amsterdam”, jako  aperitivo „Amok”.

Po nich przyszedł czas na oficjalne single „Ziemia Ugorna” i „Przedpokój”. Utwory zostały ciepło przyjęte, co zaowocowało obecnością na najważniejszych i najbardziej popularnych playlistach w serwisach streamingowych.

UGORNA rozpędza się i bez wątpienia ma szansę zasilić legion najciekawszych polskich artystek. Zanim zobaczymy ją na wiodących festiwalach, mamy szansę uczestniczyć w wyjątkowym koncercie premierowym, który odbędzie się 8 czerwca w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Możemy się spodziewać materiału z debiutanckiej płyty „Nowa Herstoria” zagranego w nieoczywistej przestrzeni, zaaranżowanej specjalnie na ten wieczór.

Do sprzedaży na ten wyjątkowy koncert trafia limitowana pula biletów, która jest dostępna od dziś:

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/ugorna/

UGORNA to artystka o bluesowych korzeniach, która dziś ze swoją autorską twórczością z powodzeniem mogłaby się spotkać na jednej scenie z Patti Smith, LP, Harrym Styles’em, czy St. Vincent.

Artystka dużą uwagę przykłada do wizualnej strony swojej twórczości, co idealnie oddaje przejmująca live sesja do ostatniego singla „Przedpokój”.

Zdjęcia: Zuza Krajejwska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s