Małgorzata Ostrowska zaprasza na dwa akustyczne koncerty! [Warszawa / Radzymin]

Małgorzata Ostrowska jest jedną z największych ikon lat 80., od kilku dekad należy do najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej. Intrygująca, odważna, bezpretensjonalna i z najbardziej charakterystycznym żeńskim głosem w Polsce.

W 2021 roku obchodziła 40-lecie pracy artystycznej.  Wykonawczyni wielu przebojów, zarówno z okresu współpracy z zespołem Lombard:

„Szklana pogoda”, „Gołębi puch”, „Adriatyk, ocean gorący”, „Mister of America”, „Mam dość”, „Droga pani z tv”, „Taniec pingwina na szkle”, jak i solowych: „Rzeka we mnie”, „Słowa”, „Szpilki”, „Po niebieskim niebie” czy w końcu legendarna „Meluzyna”, na której wychowało się całe pokolenie Akademii Pana Kleksa i która od kilku lat przeżywa swój renesans. 

Małgorzata Ostrowska jest laureatką „Bursztynowego Słowika” za całokształt działalności artystycznej, którego otrzymała na Festiwalu w Sopocie. Ma również swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu oraz tytuł „Ikony Festiwalu Opolskiego”. 

W 2021 roku ukazał się koncertowy album „Piękna Pani Meluzyna”. Obie płyty potwierdzają znakomitą formę wokalną i klasę artystki. W ostatnim czasie Małgorzata nagrała również kilka duetów z artystami młodego pokolenia, m.in. Darią Zawiałow („Meluzyna”), Organkiem („Gołębi puch”), Świernalisem („Ulica mała”) czy Sosnowskim („Hej!”). 

Podczas dwóch wyjątkowych koncertów Małgorzata wystąpi w niecodziennej akustycznej odsłonie.

16.05.2022 WARSZAWA TEATR GARNIZON SZTUKI

17.05.2022 RADZYMIN SCENA CEGIELNIA

Bilety dostępne : www.ebilet.pl / www.garnizon.sztuki.org.pl 

Koncerty „SłuchAM powered by Croma” to małe, kameralne sale! To bliskość i energia wprost ze sceny! Takiego klimatu nie będziecie mieć na koncertach plenerowych czy w dużych halach! „SłuchAM powered by Croma” to cykl 16 koncertów, które zaplanowane są jeszcze w tym roku. Przedsięwzięcie, któremu przyświeca idea uważnego wsłuchiwania się w siebie, nie powstałby, gdyby nie współpraca Wytwórni Agora Muzyka z marką Croma.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s