Nowy teledysk Anastazji Maciąg pełen TikTokerów! “Koniec zabawy” potencjalnym hitem wakacji?

Anastazja Maciąg prezentuje swój najnowszy teledysk do kolejnego singla. Klip do “Koniec zabawy” opowiada historię dziewczyny, które czuje się zagubiona w wielkim mieście, wśród labiryntu ulic i szumu aut. Za sprawą muzyki ucieka do zupełnie innego świata, w którym odnajduje prawdziwą siebie. A przy okazji może potencjalną miłość?

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

W teledysku obok Maciąg wystąpili popularni twórcy internetowi: Kamil Szymczak (TikTok: 2.7 mln, IG: 269k), Stuknięty Mikka (TikTok: 1 mln, IG: 133k), Baoliin (TikTok: 962k, IG: 52k), Jasper (TikTok: 1.8 mln, IG: 311k) czy Charazinsky (TikTok: 1.8 mln, IG: 270k). Za choreografię odpowiada Tomasz Nakielski z Agencji Tanecznej Next, który współpracował między innymi z Julią Wieniawą, Dodą, Viki Gabor czy Sarą James. 

“Koniec zabawy” to czwarty singiel zwyciężczyni Rising Star Polska. Kawałek powstał we współpracy z Tabbem, producentem albumów Grzegorza Hyżego oraz Sound’n’Grace. Opowiada historię dziewczyny, która spotyka na swej drodze toksyczne osoby, które mieszają jej w głowie. Relacje z takimi osobami są jak czerwone światło na naszej drodze, przez które gubimy sens i budujemy niepotrzebny overthinking. A przecież wystarczy powiedzieć: “Koniec zabawy, idź nie ma sprawy” i usunąć je z naszego życia. Utwór został zgłoszony do tegorocznego konkursu Debiutów podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2022.

ANASTAZJA MACIĄG W SOCIAL MEDIACH

https://linktr.ee/anastazjamaciag

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s