Z Tonym Yoru wpadamy w kolejny Zły Nawyk zapętlania jego utworów

Po świetnych „Zorzach”, nowym singlem „Złe Nawyki” zapowiada kolejny album „Error”. Premiera na jesieni 2022. 

Tony Yorua właściwie Antoni Olech to nowe pokolenie artystów, który daje nadzieję… Świetny wokal, wielostopniowa skala – falset, czasem w stylu James’a Blake’a, ale i ryk jaki wydobywa się z jego gardła – wiadomo, śpiewał przecież w metalcorowej kapeli. Przepycha się łokciami przez retro perkusję, głęboki bas, rytmy r&b i retro wave. Utwór przypomina produkcje Trenta Reznora z Nine Inch Nails, a jednocześnie buja jak The Weeknd czy Dua Lipa. Warto dodać, że za muzykę odpowiada po raz kolejny TomaShh czyli Tomasz Kunysz – wraz z Tonym stanowią duet idealnie dopasowany. 

W „Złych Nawykach” Tony przedstawia uniwersalną historię o poszukiwaniu bliskości i więzi – znanych wyłącznie z opowieści. O momentach słabości i strachu przed zaangażowaniem.  

Chwile słabości mogłyby trwać dla nas wiecznie, przecież nie chcemy ich nazywać rano błędem” – to słodko-gorzki obrazek. Nieistotne relacje, płytkie więzi, wypełnione destrukcyjnymi nawykami. W pogoni za uczuciem, które tak rzadko jest dziś spotykane. Wpadając w błędne koło poszukiwań i sytuacji, w których nie chciało się nigdy znaleźć. 

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Każdy z nas ma swoje „Złe Nawyki”, ale to nie powód, żeby dawać się im przytłoczyć, co pokazuje Tony na swoim najnowszym singlu. A poczekajcie na album, bo to jedynie zapowiedź, wyjątkowo dobrego materiału.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s