FRANIO MUCHA: debiutant wytwórni Seszele Records!!

Franio Mucha debiutuje albumem „Bakelit”. Płyta w wersji fizycznej ukaże się 16 września nakładem wytwórni Seszele Records. W dystrybucji będzie dostępna dzięki [PIAS]/[INTEGRAL].  

Pierwszy krążek artysty od samego początku miał być popową płytą. Miał trafiać do ludzi. „Wybrałem więc paletę głupich emocji i stworzyłem 11 piosenek do których może pląsać ten dzieciak w każdym z nas. Tak aby mógł wyrzucić całą złość. Aby przetańczyć cały świat. Miś Mamona Piosenka pod tytułem „Miś Mamona” to dziecięcy płacz. To mój żal o krzywdzeniu ludzi swoja chciwością. Coś co każdy chce wyrzucić” – tak utworze mówi jego autor.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Franio Mucha to solowy projekt za którym stoi Mikołaj Gawron, 18-letni multiinstrumentalista z Opola. Mikołaj jest absolutnym debiutantem, sam odpowiada za produkcję, kompozycję i warstwę tekstową. Muzyka Frania Muchy to mieszanka luzu, nostalgii i ujmującego uroku, muzycznie inspirowana post-punkiem, zimną falą oraz nawiązaniami do funku. Świeżość i młodość łączy się z dojrzałością emocjonalną twórcy. Na swoim debiutanckim albumie Franio Mucha często sięga po perspektywę dziecka, co tworzy kolorowy świat przeżyć, w którym nie brakuje miejsca na refleksje oraz humor. Debiutancki album artysty zostanie wydany w 2022 nakładem Seszele Records, wydawnictwo poprzedzą wcześniej opublikowane single.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s