Posłuchajcie „Darkroom” – to numer, który przeniesie Was na klubowy parkiet!

YouNotUs nie kazali nam długo czekać na kolejny numer! Tym razem we współpracy z Ilkay Sencan i Marmy powstał „Darkroom” – klimatyczny utwór, który przeniesie Was na wypełniony po brzegi klubowy parkiet.

Artyści idealnie oddają atmosferę klubu pełnego ludzi, która jeszcze głębiej wciąga w taneczny klimat. Mocne dźwięki basu wybrzmiewają niczym bicie serca tańczących na parkiecie osób, a różnice w dynamice i rytmie powodują, że „Darkroom” ciekawi od pierwszej do ostatniej sekundy.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Ten taneczno-popowy utwór to wiosenne preludium, który swoją świeżością przyciągnie Waszą uwagę i sprawi, że przy każdym odsłuchu będzie się czuli, jakbyście wsłuchiwali się w niego po raz pierwszy.

YouNotUs to berliński duet producencki, w skład którego wchodzą Tobias i Gregor. Ich utwory: „Supergirl” (Diamentowa Płyta w Polsce), „Please Tell Rosie”„Only Thing We Know”„Narcotic”„Seventeen”„Your Favourite Song” czy „Bye Bye Bye” z Michaelem Schulte, to setki milionów streamów oraz ponad 50 Platynowych i Złotych Płyt w całej Europie. Ich pierwsze wydawnictwo 2022 roku „I Swear” okazało się ogromnym sukcesem. Numer, który zbliża się do 2 mln streamów na Spotify, znajduje się na wielu playlistach w tym serwisie m.in. Sommerhits (1,2 mln obserwujących) i Party Hits (4 mln obserwujących). Mimo sukcesu komercyjnego, YouNotUs udaje się sprostać najwyższym standardom artystycznym.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s