Antua i jego „Lewa noga” – koniecznie posłuchajcie!

Wschodzący raper z Warszawy antua, powraca z dawką świeżego materiału promującego jego nadchodzący, pierwszy minialbum „Kosmos EP”. Przedsięwzięcie w całości wydawane będzie w ramach nowozawartej współpracy z e-muzyką, która stała się faktem po przyciągnięciu uwagi labelu po cichu osiągającymi coraz wyższe noty i regularnie odsłuchiwanymi przez rosnące grono odbiorców singlami.

Artysta choć pochodzący z Kabat, na co dzień związany jest z Łomiankami, w których to mieszczącym się Neon Studio, wraz z producentem i przyjacielem artiangelo, nieustannie pracuje nad nowymi materiałami z zakresu szerokopojętego rapu/hip-hopu.

W swojej twórczości antua nie boi się eksperymentów i nie ogranicza się brzmieniowo ciągle poszukując nowości, a jego muzyka budowana jest na solidnym fundamencie tekstów, zgodnych z klasyczną szkołą rymowania ujętą w nowoczesnym wydaniu. Pełne gier słownych, przesłań, zmiennych i różnorodnych flow utwory opatrzone oryginalnymi beatami, inspirowane są obserwacjami świata i emocjami towarzyszącymi raperowi w danym momencie życia.

Singiel Lewa Noga to utrzymany w stylu klasycznego hip-hopu, rapowy utwór, będący klimatycznym oraz zadziornym przedstawieniem się autora słuchaczom. Boom-bapowy beat i pojawiająca się w tle wyrazista gitara, stanowią podkład dla toczącej się opowieści, wywołującej szok i uśmiech zarazem. W ten sposób zaprezentowany antua, puszcza oko w stronę słuchaczy i zdaje się mówić „poczekajcie tylko na więcej”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s