Lui prezentuje singiel „Przypadkiem”

Czy wierzysz, że najlepsze rzeczy w życiu mogą się wydarzyć przypadkiem? O tym, że prawdziwej miłości się nie da zaplanować śpiewa w swoim debiutanckim singlu LUI. Koniecznie posłuchaj!

LUI to pseudonim artystyczny 20-letniej wokalistki z Sokola (k.Słupska) Luizy Gawrońskiej. Miłością do śpiewu zapałała jako nastolatka a nagrywanie akustycznych coverów i regularne występy sceniczne tylko upewniły ją w decyzji, że to właśnie muzyka jest jej pasją i planem na życie. W swojej twórczości chce stawiać na piękne melodie, teksty z przekazem oraz świeże produkcje, co zdecydowanie udało się osiągnąć dzięki współpracy z cenionymi muzykami: Swiernalisem oraz Moniką „Mimi” Wydrzyńską.

„Przypadkiem” przekazuje uniwersalną prawdę o tym, że to co najlepsze przychodzi niespodziewanie. Lekkie, akustyczne brzmienia oraz pozytywne przesłanie piosenki doskonale sprawdzą się w ciepłe, majówkowe dni! Odpal „Przypadkiem”, zamknij oczy. Pomyśl o kim chcesz, zaśpiewaj do kogo chcesz, poczuj kogo chcesz.

Artystka swoją muzyczną ścieżkę rozpoczęła z pomocą warszawskiej wytwórni Delphy Records, która od lat pomaga początkującym wokalistom wejść na rynek muzyczny i rozwinąć karierę.

One Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s