Sobel ma powody do świętowania – „Pułapka na motyle” diamentowa!

Szturmem podbił playlisty radiowe, zdobył ponad dwa miliony słuchaczy na Spotify, ze swoją trasą koncertową zjeździł w minione wakacje całą Polskę, a dziś do pasma sukcesów może dodać kolejny – jego debiutancki album „Pułapka na motyle”, wydany nakładem Def Jam Recordings Poland otrzymał dziś status diamentowej płyty.

POSŁUCHAJ ALBUMU W SERWISACH CYFROWYCH

“Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Nikt nie narzuca ram, w które autor „Imprezy” ma się wpasować, więc tym ciekawsza zapowiada się eksploracja materiału.” Tak w dniu premiery pisano o albumie, który promowany był przebojami takimi jak „Bandyta” czy „Fiołkowe pole”. W listopadzie na rynku ukazała się edycja Deluxe płyty na której zawarty był nagrany w duecie z sanah przebój „Cześć, jak się masz.”

O swoim, diamentowym już, albumie sam Sobel mówł tak: „Tytuł to metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia jak długi czas minął od zdarzenia”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s