Delirka i zaburzenia miłosne w nowym klipie Kasty i Kawulskiego

Waldemar Kasta powraca i publikuje jeden z najbardziej zaskakujących utworów w swoim dorobku. Piosenka wykonana w duecie z Sariusem, zapowiada nowy album Kasty, którego premiera przewidziana jest na jesień tego roku. „Delirka” wbrew pozorom nie mówi o uzależnieniu, a miłosnej historii dopełnionej filmowym klipem w reżyserii Macieja Kawulskiego.   

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Waldemar Kasta już jakiś czas temu zapowiadał rapową emeryturę i pożegnalny album, zapowiadany jako pomost między starym i młodym pokoleniem muzyków hip – hopowych, który to finalnie będzie miał premierę jeszcze w tym roku

Pierwszy singiel „Delirka”, wykonany w duecie z Sariusem – delikatny, niemal popowy utwór – dopełnia klip w reżyserii Macieja Kawulskiego. Zaskakujące? Niekoniecznie, albowiem panowie znają się z KSW, federacji sportów walki, której Maciej jest współzałożycielem, a Waldemar, dyrektorem artystycznym, a także konferansjerem. Teledysk w reżyserii Macieja Kawulskiego opowiada o trudnej miłości, skomplikowanych relacjach, jakich wiele na blokach. 

Nadchodzący album Kasty będzie pożegnaniem z rapową sceną i jak mówi sam muzyk: 

Przede mną niełatwe zadanie przypomnienia się z moją ostatnią hip-hopową drogą”. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s