To już “Koniec zabawy”, mówi Anastazja Maciąg

Czasem w naszym życiu pojawia się osoba, która wywraca je do góry nogami. I to, niestety, nie w tym pozytywnym znaczeniu. Nowy numer Anastazji Maciąg “Koniec zabawy” to opowieść o osobach, które zmieniają zdanie i stosunek do nas pod wpływem innych osób. Trzeba przyznać, że taka sytuacja z pewnością spotkała praktycznie każdego z nas.

Zwyciężczyni konkursu Rising Star Polska prezentuje swój czwarty singiel. “Koniec zabawy” powstał we współpracy z Tabbem, producentem albumów Grzegorza Hyżego oraz Sound’n’Grace. Opowiada historię dziewczyny, która spotyka na swej drodze toksyczne osoby, które mieszają jej w głowie. Relacje z takimi osobami są jak czerwone światło na naszej drodze, przez które gubimy sens i budujemy niepotrzebny overthinking. A przecież wystarczy powiedzieć: “Koniec zabawy, idź nie ma sprawy” i usunąć je z naszego życia.

Już niedługo w sieci zadebiutuje teledysk Anastazji Maciąg do “Koniec zabawy”. Zobaczymy w nim zwycięzców konkursu, który wokalistka zorganizowała na TikToku. Za choreografię do klipu odpowiada Tomasz Nakielski, który współpracował między innymi z Julią Wieniawą, Viki Gabor czy Sarą James.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s