PATRYCJA KOSIARKIEWICZ zapowiada nową ep-kę i pierwsze wydanie CD płyty „Ogólnie Chodzi O To” (2020)

Ukazał się nowy singel Patrycji Kosiarkiewicz „Hulaj Dusza”. Jest to zapowiedź nowej ep-ki artystki i pierwszego kompaktowego wydania jej ostatniej płyty „Ogólnie Chodzi O To” z 2020 roku.

„Hulaj Dusza” to pierwszy singel z premierowej ep-ki pod tym samym tytułem, która stanowi pretekst do wydania reedycji bardzo dobrze przyjętej poprzedniej płyty wokalistki „Ogólnie chodzi o to” (2020). Oba krążki pojawią się w dwupaku CD w czerwcu. Poprzednia płyta „Ogólnie Chodzi O To” nie doczekała się wydania CD, a fani bardzo o nią prosili. Dlatego Patrycja przygotowała niespodziankę dla słuchaczy i dodała do CD również epkę, powstałą we współpracy stałego tria kompozytorsko – autorskiego: P. Kosiarkiewicz / M. Mąka / P. Tylza. Za nagrania wokali i produkcję albumu był odpowiedzialny Patryk Tylza z RedD Music.

Podobnie jak poprzednia płyta epka „Hulaj dusza” jest międzygatunkowym „concept albumem” czerpiącym zarówno z elektroniki, jak i z rocka, muzyki świata oraz piosenki poetyckiej. Tekstowo ponownie osadzoną w nurcie storytellingu, ale będącą też opowieścią o wędrówce duszy poprzez wcielenia i podaną w formie wpadających w ucho melodii. Mamy więc nawiązania do baśni, snów, reminiscencji. Mamy ten charakterystyczny dla Patrycji styk poezji i opowieści i idąc za głosem recenzentki bloga Muzyczne Widzimisie, ponowne „doznanie wielowymiarowej wizji świata”. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s