LIKA „Państwu dziękujemy”

LIKA powraca z nowym singlem pt. „Państwu dziękujemy”. To efekt ponownej kolaboracji artystki z uznanym producentem i kompozytorem, Markiem Kościkiewiczem.

To pełen energii i wyrazu utwór o sile kobiet, równouprawnieniu, walce o swoje prawa. Wokalistka niejednokrotnie w wywiadach odkrywała swoje zdecydowane poglądy na sprawy polityczne i społeczne. Na fali swoich przemyśleń napisała odważny tekst najnowszego singla, a muzyczną stronę powierzyła Kościkiewiczowi. Tym utworem artystka głośno oświadcza,  że stoi murem za praworządnością i kobietami, które ciągle muszą światu udowadniać swoją wartość. Lika jest też współautorką scenariusza klipu, który wyreżyserował Mikołaj Wróbel (Kryzys Cinematic) 

„Myślę, że tekst tego utworu, który dodatkowo został poparty obrazkiem, jest na tyle jasny, że jego przekaz nie wymaga komentarza. Dziękujemy wszystkim tym, którzy cofają ten kraj z prędkością światła. Niech już odpoczną!  ;)”

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Lika – laureatka programu TVP2 „Szansa na Sukces” i Muzycznej Rebelii Radia Dla Ciebie. Ukończyła z wyróżnieniem klasę wokalną Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej I i II stopnia w Warszawie pod patronatem Akademii Muzycznej w Katowicach. Pod koniec 2020 r. przy pomocy Agencji Polskiego Radia wydała swoją debiutancką płytę: „LIKA”. W 2021 r. wydała EP-kę „Inaczej”, którą promował singiel: „Nie tego chcę” (Wytwórnia Soul Records). W 2020 r. z utworem: „Błysk”. została zakwalifikowana do udziału w 57 KFPP w Opolu. W konkursie Debiutów na KFPP w Opolu zdobyła nagrodę: Najciekawsza Osobowość Debiutów! We wrześniu 2021 r. wzięła udział w Festiwalu Carpathia na deskach Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie, zdobywając wyróżnienie jury konkursowego.

*** AngeLika Wdowczyk to również Członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie. Absolwentka międzynarodowych studiów Master of Laws LL.M. International Law.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s