Ofenbach wydał nowy singiel! Posłuchaj utworu „4U”

Paryski duet Ofenbach wchodzi na wyższy poziom swojej kariery, prezentując nowy singiel „4U”.

Ofenbach w ciągu sześciu lat istnienia stali się ważną częścią światowej sceny dance, tworząc unikatowe brzmienie zainspirowane rockiem, popem i folkiem. Ten stylowy paryski duet tworzą César de Rummel i Dorian Lauduique. Największy rozgłos zdobyli za sprawą singla „Be Mine” z 2016 roku, który trafił na szczyty światowych list przebojów (Top 10 European Airplay). W 2017 Ofenbach nawiązali współpracę z autorem tekstów Nickiem Waterhouse’em, czego owocem był utrzymany w klimacie retro hit „Katchi”, który zajął 6. miejsce w Europie pod względem liczby odtworzeń i był najczęściej wyszukiwanym tanecznym numerem w aplikacji Shazam. Wkrótce zespół wydał imienną EP-kę, na którą trafiły samodzielne nagrania Ofenbach, w tym popularny „Rock It”, a także kooperacje z Portugal. The Man i The Bamboos.

Francuzi bynajmniej nie spoczęli na laurach, wydając kolejne single „Head Shoulders Knees & Toes” (Top 50 Spotify Global, Top 10 European Airplay), „Wasted Love” (Top 100 Spotify Global, Top 10 European Airplay) oraz „Hurricane” z udziałem Elli Henderson (Top 15 European Airplay).

W ciągu zaledwie kilku lat Ofenbach zgromadzili ponad 2 miliardy streamów460 milionów odsłon na YouTube i mogą pochwalić się 11 milionami słuchaczy miesięcznie na Spotify.

César de Rummel i Dorian Lauduique mieszkają w odległości stu metrów od siebie i znają się od najmłodszych lat.

Fakt, że możemy to robić razem, jest czymś niesamowitym. Dzielimy się wszystkim w naszym życiu. To wspaniałe doświadczenie być z kimś, kto cię rozumie. Większość DJ-ów tego nie ma – mówi César.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s