VAE VISTIC powraca z nowym numerem i odpala preorder płyty

“Czasami zdarzało się, że, wyciszenie, które pozwalało zasnąć byłem w stanie osiągnąć tylko po lekach nasennych.” – VAE VISTIC o swoim najnowszym singlu

“Dryf” – najnowszy teledysk VAE VISTIC’a i start limitowanego preorderu.

VAE VISTIC to jedna z najbardziej tajemniczych postaci polskiej sceny rapowej. Konsekwentnie buduje swój świat, w którym mroczne i nowoczesne brzmienia przeplatają się z charakterystycznym, melodyjnym, a momentami wręcz folkowym wokalem.
Artysta – wspólnie z Warner Music Poland – prezentuje swój najnowszy singiel oraz uruchamia długo wyczekiwany, limitowany pre-rder swojego albumu.

“Dryf” to tytułowy utwór z nadchodzącej płyty. Jak mówi VAE VISTIC: “Dryf to dla mnie moment rozmycia, spokoju, chwilowego opanowania chaosu. Czasami zdarzało się, że, wyciszenie, które pozwalało zasnąć byłem w stanie osiągnąć tylko po lekach nasennych.” Magiczny wokal VAE i produkcja Frank Leen’a, przenoszą z codziennego chaosu do stanu uwolnienia i nieważkości – tytułowego “Dryfu”.
Wyjątkowy, limitowany pre-order, do którego dołączona jest wysokiej jakości, customowa biżuteria, można zamówić na miejskamuzyka.pl.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s