Hit YouNotUs „I Swear” w remixie MANDEE’go!

Po tym jak „I Swear” znalazło się w top100 niemieckiego Airplaya, a club mix spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem słuchaczy, duet YouNotUs przedstawia 3 remixy swojego utworu w wykonaniu polskiego producenta, songwritera i remixera MANDEE’go oraz niemieckich artystów: Jon Paul i BRYXON.

„I Swear” to dance-popowy numer, który w odświeżonych, podkręconych wersjach, staje się idealnym kandydatem na soundtrack wiosennych spotkań z przyjaciółmi!

Kiedy dostałem propozycję zremiksowania najnowszego utworu formacji YouNotUs nie wahałem się ani chwili, ponieważ znam i bardzo cenię ich produkcje. Po przesłuchaniu „I Swear” od razu wiedziałem, w jakim kierunku chciałbym pójść. Moim celem było stworzenie dwupłaszczyznowej kompozycji poprzez dodanie nut disco i, charakterystycznego dla mnie, mocnego basu. A jak wyszło? To już zostawiam Waszej ocenie. Ja jestem bardzo zadowolony z efektu – powiedział MANDEE

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

YouNotUs to berliński duet producencki, w skład którego wchodzą Tobias i Gregor. Ich utwory: „Supergirl” (Diamentowa Płyta w Polsce), „Please Tell Rosie”, „Only Thing We Know”, „Narcotic”, „Seventeen”, „Your Favourite Song”, czy ostatni hit „Bye Bye Bye” z Michaelem Schulte, to setki milionów streamów oraz ponad 50 Platynowych i Złotych Płyt w całej Europie. Mimo sukcesu komercyjnego, YouNotUs udaje się sprostać najwyższym standardom artystycznym.

MANDEE to producent muzyczny, songwriter i remixer. Ma na swoim koncie takie hity jak „Superstar”, czy remix utworu lato (pocałuj mnie) bryskiej, które podbiły listy przebojów w Polsce. Jego wersja numeru „Coco Jambo” w serwisie Youtube osiągnęła prawie 20mln wyświetleń. Jako producent MANDEE został wyróżniony statusem Diamentowej oraz poczwórnej Platynowej Płyty za kompozycje oraz produkcje jednych z najpopularniejszych utworów muzyki Dance w Polsce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s