Lija ruszyła po kolejny milion z nowym utworem „Nocą piszę piosenki”

Zdolna siedemnastolatka swoim debiutanckim singlem „trzy” osiągnęła milion wyświetleń na YouTube w trzy tygodnie. Zdążyła także podbić TikToka i serca wielu słuchaczy. Po tak udanym debiucie Lija rusza z nowym materiałem
 
Artystka pochodzi z Brzozowa, tam uczy się w liceum i to tam „Nocą pisze piosenki”. Z nowym utworem wiąże kolejne nadzieje. W branżę muzyczną wkroczyła niedawno, ale z wielkim hukiem. Nic dziwnego, że szybko rozeszła się o niej wieść. Lija ciężko pracuje na swój sukces, pilnuje, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i co ważne – słucha swoich odbiorców.
 
Utwór „Nocą pisze piosenki” powstał w dosyć zabawnych okolicznościach, bo napisałam go w dzień kobiet – mówi Lija. Opowiada o chłopaku, który gra uczuciami dziewczyn, daje im nadzieję na coś więcej, a następnie źle o nich mówi.  Od początku miałam pomysł na teledysk. Nagrałyśmy go z moimi koleżankami  w Warszawie, przy pomocy tylko telefonu, co pokazuje, że do robienia fajnych klipów nie trzeba najdroższych kamer czy sprzętów.
 
Singiel Lija „Nocą piszę piosenki” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/LijaNocaPiszePiosenki/

Listify: Pop Power by Lija 

Lija specjalnie dla Listify stworzyła playlistę Pop Power. 

Słuchaj jej tutaj:

Debiut Liji spotkał się natychmiast z wielkim zainteresowaniem, co widać po wyświetleniach, a także pierwszych wyróżnieniach, takich jak karta na czasie w kategorii „najlepszy teledysk”.

Nie spodziewałam się tak dobrego odbioru mojego pierwszego singla „trzy”. Od początku chciałam, żeby ludzie się z nim utożsamiali, ale nie podejrzewałam, że będzie ich aż tak wiele. Bardzo się cieszę, że słuchają jej osoby w różnym wieku i przy tym tak bardzo mnie wspierają. Mam nadzieję, że nie zawiodę ich moimi następnymi piosenkami – dodaje Lija.

Instagram Liji: https://www.instagram.com/lija_to_ja/
YouTube Liji:
https://www.youtube.com/channel/UCSJZrjusegtUHSS7BgWgRFw

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s