JARY ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY przedstawia klip do utworu „Złość”

Utwór pochodzi z nowego albumu zespołu, „Lilaróż”. Koncert promujący album odbędzie się 22 kwietnia w Hybrydach w Warszawie.

„Złość” to kolejny singiel promujący album „Lilaróż” zespołu Jary Oddział Zamknięty, który ukazał się 15 września 2021. Lider Jary OZ, Krzysztof Jaryczewski, mówi o nim:
 
„Złość” jest utworem oddającym w pełni umiejętności i możliwości zespołu  Jary Oddział Zamknięty. To mój cichy faworyt na płycie „Lilaróż”. Piosenka powstała w szczycie pandemii koronawirusa w Polsce na przełomie 2020 i 2021. Frustracja, niepewność i złość, które odczuwało wielu ludzi w tym czasie, dotyczą również bohatera tego tekstu. Temu utworowi mocniejszej wymowy dodały jeszcze jeszcze obecne czasy i sytuacja za naszą wschodnią granicą.
 
Singiel Jary Oddział Zamknięty „Złość” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/JaryOddzialZamknietyZlosc

JARY ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY „Lilaróż”: Nowy album legendy rocka już dostępny!

Najnowszy album Krzysztofa Jaryczewskiego i jego zespołu Jary Oddział Zamknięty, który ukazał się 15 września 2021, nosi zadziorny i przewrotny tytuł „Lilaróż”. Jest to płyta świeża, energetyczna i mocno rock’n’rollowa, choć nie zabrakło na niej łąpiących za serce ballad i klasycznych brzmień Oddziału Zamkniętego z czasów, gdy Jary był wokalistą tej kultowej grupy. Album promują single „Spadam”, „Facet”, „Najpiękniejsza” i „Złość”.

Tracklista:
1. FACET
2. SPADAM
3. TO NIE TO SAMO
4. NAJPIĘKNIEJSZA
5. TO MÓJ DOM
6. ZŁOŚC
7. NIEŚMIERTELNY
8. KASA
9. ODWRÓCONY
10. W CO WIERZYSZ
11. NIE MA ZGODY
12. STÓŁ
BONUS TRACKS:
13. LILARÓŻ
14 JUŻ NIE POWIEM
RADIO EDIT:
15. ZŁOŚĆ
16. W CO WIERZYSZ
17. TO MÓJ DOM

Album Jary Oddział Zamknięty „Lilaróż” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/JaryOddzialZamknietyLilaroz

Album jest już dostępny w sprzedaży w sklepach Empik i na empik.com:
https://www.empik.com/lilaroz-jary-oz,p1276670180,muzyka-p

Jary Oddział Zamknięty i Goście – koncert 22.04.2022 Warszawa

Już 22 kwietnia 2022 w klubie Hybrydy w Warszawie odbędzie się koncert promujący album „Lilaróż”Krzysztof „Jary” Jaryczewski zaprasza w muzyczną podróż ze swoim zespołem Jary Oddział Zamknięty i zaproszonymi gośćmi, wśród których będą m.in. byli muzycy Oddziału Zamkniętego. Wystąpią: Robert Janowski, Sebastian Piekarek (IRA), Marcin Czyżewski, Włodek Kania, Marcin Ciempiel, Michał Coganianu i inni. Usłyszymy premierowe numery Jary Oddział Zamknięty, jak i przeboje Oddziału Zamkniętego z lat 80.

Po koncercie odbędzie się spotkanie z muzykami oraz Michałem Grześkiem, autorem nowej książki o Oddziale Zamkniętym pt. „Napiętnowani Marzeniami”. Będzie możliwość zakupu płyty „Lilaróż” oraz książki Michała Grześka z autografami.

Bilety:

https://empikbilety.pl/wydarzenie/jary-oddzial-zamkniety-i-goscie-koncert-lilaroz/grudzien-2021

https://goingapp.pl/kup-bilety/jary-oddzial-zamkniety-i-goscie-koncert-lilaroz/grudzien-2021 

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/672085340450278

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s