Wiktoria Zwolińska coveruje Myslovitz

Wiktoria Zwolińska nie pozwala na siebie długo czekać i zaskakuje słuchaczy kolejną muzyczną nowością! Tym razem obiecująca songwriterka sięgnęła po dobrze znany i nieśmiertelny utwór polskiego rockowego zespołu Myslovitz pt: „Długość dźwięku samotności”, który przedstawia w odświeżonej wersji w postaci reworku. 

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Ultranowoczesna aranżacja, elektroniczne brzmienie i fantastyczne wykonanie sprawia, że numer nabiera nieco innego wymiaru.

„Tak, wiem… to wielka odpowiedzialność i spore ryzyko brać na warsztat tak wybitny i kultowy utwór. Dlatego oryginał niech pozostanie w swoim absolutnie genialnym, nienaruszonym stanie. Razem z Riddick i Magdą Wójcik stworzyliśmy jego nową odsłonę… oto interpretacja mojego dźwięku samotności” – mówi artystka.

Przypominamy, że niespełna 3 tygodnie temu Wiktoria Zwolińska wydała swój debiutancki singiel pt: „Klony”, który cieszy się coraz większą popularnością na kanale Youtube oraz w serwisach streamingowych. Za produkcję obu utworów odpowiedzialny jest producent Riddick.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s