Trinidad Cardona, Davido i Aisha z utworem na losowanie grup MŚ 2022

Sławny YouTuber Trinidad Cardona, nigeryjski supergwiazdor Davido oraz katarska artystka Aisha połączyli siły we wspólnej piosence „Hayya Hayya (Better Together)”, towarzyszącej główną rolę w losowaniu grup do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Mundial z udziałem reprezentacji Polski, której kapitanem jest Robert Lewandowski, odbędzie się pod koniec roku w Katarze.

Trinidad Cardona, Davido i Aisha wykonają „Hayya Hayya (Better Together)” na żywo podczas ceremonii losowania grup na Mundial 2022, która rozpocznie się o 18.00. Singiel doczeka się także oficjalnego klipu oraz wideo z tekstem (lyric video). Za produkcję piosenki odpowiada zdobywca Grammy, RedOne.

– Miałem w życiu wiele szczęścia – mówi Davido. – Mogłem podróżować po całym świecie, dorastałem w różnych miejscach. Im więcej podróżowałem, tym bardziej zdawałem sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy jednością, jednym narodem, jednym światem. Dlatego, kiedy otrzymałem propozycję, by nagrać tę piosenkę, z miejsca się zgodziłem. To zaszczyt, że mogę być częścią wydarzenia, które łączy cały świat i współtworzyć tę piosenki. Piosenkę, która trafiła prosto do mojego serca.

– Kiedy po raz pierwszy usłyszałem ten numer, od razu wprawił mnie w dobry nastrój, a myślę, że świat właśnie tego teraz potrzebuje – dodaje Trinidad Cardona. – To jedno wielkie świętowanie i ucieleśnienie wszystkiego, co symbolizują Mistrzostwa Świata. Ludzie z całego świata łączą się, a dla mnie to ważne przesłanie. To coś, co ludzie powinni usłyszeć.

– Jestem zachwycona i zaszczycona, że żyję w tak ekscytujących czasach, będąc świadkiem i częścią wielkiego kroku mojego kraju – Kataru – przyznała Aisha. – Przesłanie piosenki, mówiące o wspólnocie i radości, od razu do mnie trafiło. Radość towarzyszyła nam także w trakcie tworzenia tego utworu. To spełnienie marzeń, móc wystąpić na Mistrzostwach Świata FIFA i współtworzyć tak ważną piosenkę.

Mecz otwarcia Mistrzostw Świta w piłce nożnej zaplanowano na 21 listopada, a finał na 18 grudnia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s