Smolasty i Young Leosia razem! Blaski i cienie miłości w najnowszym utworze ‘Boję Się Kochać’

Ostatnie miesiące w wykonaniu Smolastego to nieustanne pasmo sukcesów. Kolejne single biją rekordy popularności w serwisiach, a teledyski osiągają wielomilionowe wyświetlenia na youtube. Artysta nie zwalnia tempa i po świetnie przyjętym utworze „Toxic Baby” prezentuje nowy singiel.

W numerze „Boję się kochać” Smolasty po raz pierwszy łączy siły z Young Leosią, a ich wspólna produkcja utrzymana jest w stylu retro. Niespodziewane połączenie dwójki wrażliwych na sprawy sercowe artystów owocuje kawałkiem w dość nietypowym i nieoczywistym dla nich klimacie – Smolastego, który otwarcie mówi, że boi się kochać oraz Young Leosi prezentującej się od strony młodej i dojrzałej kobiety, która przekazuje słuchaczowi swoją receptę na szczęście.

Singiel w serwisach streamingowych

Teledysk, wyreżyserowany przez Piotra Zajączkowskiego, obejrzeć można na oficjalnym kanale youtube Smolastego. W klipie wystąpili także znani twórcy z TikToka: Maja Janowska (@majajanowska), Alex Kwiatkowski (@alexieytop), Julka Gizelska (@julkagizelska) i Szymon Bożycki (@shimmybruh)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s