Ania Karwan i jej „Swobodna” premiera

Ania Karwan w nowej odsłonie – jako nieskrępowana artystka przedstawia nowy w pełni autorski singiel pt. „Swobodnie”. Utwór, którego premiera miała miejsce dzisiaj, zapowiada drugi album wokalistki, który ukaże się jeszcze w tym roku.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

 „Swobodnie” to początek mojej nowej drogi. Znalazłam odwagę na błędy, zdjęłam wstyd, oczekiwania i pretensje. Ten utwór to dojrzałe rozstanie. Z kim, z czym? Ze wszystkim, z czym nie było mi po drodze. Kiedy kolejny raz czujemy już bezsilność, to moment, w którym warto zebrać się na odwagę i w dojrzały sposób powiedzieć sobie dość. Każdy ma do tego prawo – tak opowiada o genezie powstania utworu sama artystka. 

Tym emocjonalnym utworem Ania Karwan zapowiada swój najnowszy album i zupełnie zmienia kierunek, w którym chce muzycznie podążać. Artystka po raz pierwszy przemówi w pełni własnym głosem, albowiem zadebiutuje jako autorka tekstów i muzyki.  

Ten szalenie ważny, jeśli nie najważniejszy album w dorobku Ani, będzie odzwierciedleniem transformacji i jej rozwoju w trakcie pandemii. Po latach spędzonych na scenie, odważyła się powrócić do korzeni organicznego grania, a tym samym bardziej odkryła samą, pozwoliła sobie na podjęcie ryzyka, podejmowanie trudnych prób i popełniania błędów. Dojrzałe kompozycje i szczere poetyckie teksty to nowe oblicze Ani Karwan.  

Drugi album Ani Karwan ukaże się na jesieni 2022 roku nakładem wytwórni Agora Muzyka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s