Zespół My Secret Haven prezentuje singiel „Dalej”

Zespół My Secret Haven singlem „Dalej” chciałby zaprezentować nowy kierunek, tworząc pierwszy album w języku polskim, co nie jest powszechne na rodzimej scenie progresywnego rocka. Muzyka My Secret Haven cechuje się zróżnicowaniem melodii w obrębie jednego utworu. Od sekcji, w których można przenieść się do sfery emocji do energetycznych mocnych gitarowych brzmień. Całość jednak jest spójną i pełną kompozycją.  

„Dalej” porusza się po sferach emocji i wrażeń osób, których dotyka samotność. W okresie pandemii napięcia związane z zaspokojeniem potrzeby kontaktu z kimś bliskim były odczuwalne w rozmowach z naszymi przyjaciółmi, rodziną, ale też w nas samych. Muzycznie, jak i lirycznie zespół chciał oddać karuzelę odczuć, jakie temu towarzyszą, oraz różnorodność emocji związanych z brakiem drugiej osoby.

Link do odsłuchu utworu (soundcloud): https://bit.ly/3CUewS8 
 
Link do twórczości zespołu: https://smarturl.it/mysecrethaven 

Zespół My Secret Haven istnieje od roku 2017, został założony przez Aleksa Maika, zrodził się z fascynacji rockiem progresywnym i potrzeby komponowania własnej muzyki w tym gatunku. 

W 2019 roku My Secret Haven wydało debiutancką EPkę „Maladjusted”, która zagościła w takich rozgłośniach radiowych jak Radio Wrocław czy Czwórka Polskie Radio.  Aktualny skład liczy pięć osób. Kolejno Aleks Maik – wokal i gitara, Mikołaj Brachmański – gitara prowadząca, Aleksander Leszczyński – klawisze, Daniel Chuck Szymkowiak – gitara basowa, Łukasz Moździanowski – perkusja. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s