HUTS z przebojową piosenką o samotności

Duet HUTS, który zdobywa coraz większą popularność na scenie EDM, prezentuje nowy utwór „Kill My Lonely”. Samotność nigdy nie brzmiała tak wspaniale jak w wykonaniu holenderskiej grupy.

„Kill My Lonely” to niezwykle chwytliwy, skrojony pod radio singiel o samotności z seksownymi syntezatorami i eterycznymi wokalami. Innymi słowy, najbardziej komercyjna piosenka HUTS od czasu „Gold On My Skin”. – Dostaliśmy fragment napisany przez skandynawskich twórców i od razu wiedzieliśmy, co chcemy z tym zrobić, więc w ciągu dnia-dwóch produkcja była gotowa – opowiadają muzycy.

Posłuchaj w serwisach cyfrowych: https://umg.lnk.to/killmylonely

Autorami kawałka są Jordi Coenradie, Stijn Kouwenhoven, Isabelle Zikai Gbotto Carlsson, Florian Kiermeier, Christian Neander i Andrew Douglas Tyler.

Odkąd zadebiutowali w lutym 2020 roku singlem „Falling”, Holendrzy zgromadzili 75 milionów streamów i przyciągają milion słuchaczy miesięcznie na Spotify. HUTS trafili też na okładkę najważniejszej europejskiej dance’owej playlisty Spotify – Main Stage, a ponadto znaleźli się na listach Viral 50 – Holandia, Viral 50 – Indie oraz Viral 50 – Austria.

W skład HUTS wchodzą Jordan Jay, który już wyrobił sobie na scenie future house i współpracował z Breathe Carolina i The Him oraz Stijn (IDETTO), który jako producent ma na koncie kooperacje z największymi DJ-ami w branży.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s