sedguy powraca z kolejnym singlem – posłuchaj „Antybiotyk”!

sedguy to jednoosobowy projekt muzyczny, za którym stoi Piotr Kazimierczuk – kompozytor, autor tekstów, wokalista, multiinstrumentalista i producent. Po latach doświadczeń gry w zespołach i udziale w projekcie „My Name Is New”, artysta powraca z nowym, solowym utworem.

Antybiotyk” został w całości napisany, skomponowany i wyprodukowany przez sedguya. To nieco alternatywna propozycja, przełamana ciepłą barwą głosu, która zapowiada przyszłe muzyczne poczynania artysty.

Przeczytałem „W poszukiwaniu straconego czasu” Marcela Prousta. Wszystkie 7 tomów. Zajęło mi to ze trzy lata. Nie chcę robić z siebie jakiegoś szalonego bibliofila, gdyż na książki ostatnio nie starcza mi czasu,  ale w tej jakże pięknej, choć równie męczącej lekturze odnalazłem zaskakująco dużo siebie. Miałem czasem wręcz surrealistyczne wrażenie, jakby autor siedział w mojej głowie i opisywał zawiłe myśli, które tam tkwią, a których sam nigdy w życiu nie umiałbym wyrazić słowami.

Ten przydługi wstęp zmierza w zasadzie do krótkiej konkluzji, do której, o ile dobrze pamiętam, dochodzi Proust – a mianowicie, że miłość, ta wielka, niemal zawsze rodzi się z niepewności.  Czy tak jest? Nie wiem. Niemniej, na pewno warto nagrać o tym piosenkę, co też uczyniłem. Oddaję „Antybiotyk” Waszym uszom – mówi artysta o singlu.

Posłuchaj: https://magicrecords.lnk.to/Antybiotyk

sedguy w social mediach:

IG: http://www.facebook.com/sedguymusic

FB: http://www.instagram.com/sedguymusic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s