Chłopaki z Raindow zapraszają do tańca!

Raindow prezentują swój najnowszy singiel! „Studniówka” to muzyczna opowieść o niespełnionych marzeniach, dotyczących wyjątkowego, ostatniego balu związanego ze szkolnymi realiami.

O singlu:

Sytuacja na świecie zmusiła wiele instytucji do odwołania studniówki, tak mocno zakorzenionej w rodzimej tradycji. Brak możliwości świętowania poprzez taniec i zabawę, na zawsze pozostanie niewypełnioną luką w historii naszego nastoletniego życia. Kompozycja cechuje się dyskotekowym rytmem, który wspaniale podkreśla przebojowa gitara i mocno nakreślony bas. Partie wokalne wprowadzają słuchacza w świat młodzieńczego zawodu, a syntezatorowy riff to doskonałe dopełnienie, namawiające każdego z nas do tańca.

BIO:

Raindow to grupa pięciu przyjaciół z Legionowa, którzy w wolnych chwilach spotykają się, by namieszać muzycznie i stworzyć wspólnie coś wyjątkowego. To co gra w ich duszach to przede wszystkim indie-rock i bedroom-pop, dzięki którym mogą łączyć skoczne, radosne melodie z polskimi tekstami. W skład zespołu wchodzą: wokalista i klawiszowiec Jakub Ambroziak, gitarzysta Mateusz Łempicki, gitarzysta Radosław Rosłaniec, basista Julian Uziembło oraz perkusista Adrian Rosłaniec.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s