Czy Ty potrafisz żyć bez powietrza? Najnowszy singiel MAS

MAS, obracająca się w estetyce pop-indie-rockowego grania, zdobywa coraz większą popularność i rozpoznawalność. Jej najnowszy singiel „Bez powietrza” to mocno osobisty i intymny utwór, któremu towarzyszy zjawiskowy teledysk.

Każda osoba na tej ziemi, pragnie kochać i być kochaną. Bez Powietrza, to złudna nadzieja na powrót miłości, a przede wszystkim opowieść o tęsknocie do drugiego człowieka, z którym dawniej dzieliliśmy codzienność.

Utwór opowiada o pierwszej poważnie zakończonej relacji, która od początku zatruwała przestrzeń, zatruwała powietrze. Często bywa, że miłość oślepia. Sprawia, że brak nam sił oraz odwagi na to by, w końcu zamknąć za sobą drzwi. Bez Powietrza to przede wszystkim, miłość i ból po jej utracie, oczekiwanie, oraz złudna nadzieje na powrót. Pierwsza samotna noc i kolejne wieczory, w których stoimy przy oknie, próbując wręcz przeniknąć myśli drugiej osoby. Zostajemy „Bez Powietrza”. Na nowo pragniemy poczuć tlen, na nowo próbujemy odnaleźć siebie – mówio singlu Artystka.

Bez powietrza” we wszystkich serwisach streamingowych

MAS ma 24 lata, mieszka w Krakowie. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Na codzień jest swingującą perkusistką z litewskimi korzeniami. Pasję do muzyki zrodził w niej ojciec, który jest perkusistą. Jako dziecko słuchała mnóstwo jazzu i ciężkiego rocka. Aktywnie bierze udział w kilku projektach muzycznych z pogranicza muzyki alternatywnej i jazzu. W wieku 19 lat rozpoczęła nagrywanie pierwszej Epki, którą nazwała MAS „The Girl”. W 2017 roku wydała drugą Epkę „Podróże”, którą stworzyła razem z producentem Michałem Ziomkiem. Obecnie pracuje nad swoim kolejnym wydawnictwem.“

MAS
Facebook: https://www.facebook.com/masmuzyka
Instagram: https://www.instagram.com/masmuzyka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s