KASIA MOŚ przedstawia nowy singiel „Bezdźwięcznie”

3 marca 2022 ukazuje się nowy singiel i teledysk Kasi Moś, „Bezdźwięcznie”. Data premiery nie jest przypadkowa – to dzień urodzin Artystki.

Kompozytorem, autorem tekstu i producentem „Bezdźwięcznie” jest Mateusz Krautwurst.

Kasia Moś tak mówi o utworze:

Moim marzeniem było, aby utwór „Bezdźwięcznie” zabrzmiał w dniu moich urodzin. Wojna w Ukrainie postawiła pytanie, czy to aby jest właściwy moment. Zwyciężył tytuł. Nie możemy żyć „bezdźwięcznie”. Nasz głos jest ważny. Wierzę, że jak w refrenie piosenki, Ukrainie „uda się, uda”.

Tak wielu z nas mierzy się z ogromem ambicji w zderzeniu z tym co przynosi nam codzienność. W świecie, w którym pragniemy być nieomylni, po cichu liczymy na to, że los da nam kolejną szansę. Żyjemy prędko, a to prosty sposób by przeoczyć coś naprawdę ważnego. Taki moment może przejść obok niezauważenie. Równie dobrze możemy go dostrzec, ale nie wystarczy nam sił lub odwagi by coś zmienić.

Dzień dzisiejszy niech będzie więc pierwszym. Bez strachu i pełni nadziei rozpocznijmy walkę o nas samych – o nasze marzenia, o nasze plany, o nasze uczucia. Także o naszych bliskich i o każdą chwilę, dzięki której będziemy mogli czuć się prawdziwie szczęśliwi.

Postanowiłam także wszelkie gratyfikacje tej produkcji przekazać na rzecz bohatersko walczącej Ukrainy.

Chwała Ukrainie.

Utwór znajdzie się na nowym albumie Artystki, który ukazać ma się pod koniec tego roku.

Singiel Kasi Moś „Bezdźwięcznie” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/KasiaMosBezdzwiecznie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s