BUCZER zapowiada nowy album „Do Przodu” singlem „Lazy” (prod. YellOh)

„Lazy” to pierwszy utwór promujący najnowsze wydawnictwo Buczera „Do Przodu”. Jest to koncepcyjny projekt, na który składają się dwie płyty.

Przy produkcji albumu torunianin postawił na świeżość, zapraszając do współpracy producentów, z którymi do tej pory jeszcze nie współpracował. Są to JND, SATE, CZVCKI, NO CLAIMS SESH, EUROS BEATS czy BARTEK CHOJNACKI. Na płycie pojawią się też producenci dobrze Wam znani z poprzednich produkcji rapera, z którymi od lat współpracuje – CRACKHOUSE, YELLOH czy MELOBEATS.

Buczer mówi o swoim nowym albumie:

Nagrałem 21 premierowych utworów w bardzo zróżnicowanym muzycznie i lirycznie stylu, zwracając jednocześnie uwagę, by płyta jako całość była bardzo spójna, co było nie lada zadaniem, aczkolwiek uważam, że udało mi się osiągnąć ten cel w 100%. Nie chcąc, by album sprawiał wrażenie zbyt długiego (w końcu znalazło się na nim aż 21 utworów, a każdy z nich zasługuje na miejsce na płycie) rozdzieliłem go na dwa krążki.

Na CD1 znajdziecie starego dobrego Bucza z pazurem. Mocne, bezkompromisowe teksty w połączeniu z flow, charyzmą oraz charakterystycznym głosem, ubrane w dźwięki, do których słuchacze rapera są mocno przyzwyczajeni to na pewno propozycja, która zadowoli fanów Buczera.

Na CD2 znajdziecie nieco „lżejsze” i bardziej przystępne w odbiorze propozycje. Utwory, które znalazły się na drugim nośniku albumu są bardziej melodyjne, wyważone, wpadające w ucho, co oczywiście nie oznacza, że mniej ciekawe – wręcz przeciwnie. Pokazują one rozwój artysty, który cały czas rozwija swoje umiejętności tak, by dać Wam najlepszą wersję samego siebie.

Rozwiązanie z dwupłytowym albumem daje możliwość sięgnięcia, w zależności od nastroju, albo po mocniejszą, czysto rapową produkcję, albo po propozycję łatwiejszą w odbiorze, będącą przyjemną alternatywą na imprezy bądź długie trasy w aucie.

Singiel Buczer, YellOh „Lazy” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/BuczerLazy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s