HONNE wypuścili świeży singiel i wersję deluxe nowej płyty

Duet HONNE przygotował wersję deluxe swojej ostatniej płyty „LET’S JUST SAY THE WORLD ENDED A WEEK FROM NOW, WHAT WOULD YOU DO?”. W zestawie znalazły się dodatkowe nagrania, w tym promująca całość zupełnie nowa piosenka „I’M BLESSED”.

„LET’S JUST SAY THE WORLD ENDED A WEEK FROM NOW, WHAT WOULD YOU DO?” to trzeci studyjny album HONNE, następca znakomicie ocenionych „Warm On A Cold Night” (2016) i „Love Me / Love Me Not” (2018) oraz mixtape’u „no song without you” (2020).

Wznowienie płyty w wersji deluxe zawiera bonusowe numery, nagrania z sesji, remiksy oraz poruszający singiel „I’M BLESSED”.

W 2020 i 2021 były takie okresy, że przez długi czas nie mogliśmy spotykać się z ludźmi, których kochamy. Związane było to z lockdownami, z obawą przed narażeniem najbliższych. W każdym razie nie mogliśmy widywać rodziców, rodzin, przyjaciół. James stracił dziadka, a Andy został ojcem, w czasie kiedy bycie z bliskimi było bardzo trudne. Zrozumieliśmy, że to, co mieliśmy wcześniej, braliśmy za pewnik, za coś oczywistego i na zawsze. Kiedy w końcu mogliśmy znów się spotkać, był to powód do świętowania. „I’m Blessed” to rodzaj piosenki do celebracji. Opowiada o ludziach, których kochamy. Począwszy od naszych rodziców po przyjaciół i o tym, jak jesteśmy szczęśliwi, że są w naszym życiu. I już nie bierzemy tego za pewnik – opowiadają członkowie HONNE.

Album „LET’S JUST SAY THE WORLD ENDED A WEEK FROM NOW, WHAT WOULD YOU DO?”, który ukazał się w październiku 2021 roku, przedstawia zespół HONNE w pełnym rozkwicie jako autorów piosenek, producentów i współpracowników.

W przeszłości sami siebie ograniczaliśmy. Nagrywaliśmy piosenkę, zaczynało się robić ciekawie, ale robiliśmy krok wstecz, mając wątpliwości, czy możemy coś takiego zrobić. Teraz skutecznie omijaliśmy zasady i robiliśmy to, co chcieliśmy – wyjaśniają muzycy.

Poczucie wolności przełożyło się na nieoczywiste kooperacje, które z miejsca zwracają uwagę. Na płycie pojawiają się więc Khalid („Three Strikes”), Griff („Back On Top”), NIKI („Coming Home”), a współautorami piosenek są Sam Smith i jazzowy geniusz Reuben James („Back On Top”), MNEK („Easy On Me”) czy Arlo Parks („Now I’m Alone”).

„LET’S JUST SAY THE WORLD ENDED A WEEK FROM NOW, WHAT WOULD YOU DO?” to śmiała i ambitna płyta, którą promują oprawione wspaniałymi teledyskami single „What Would You Do?” feat. Pink Sweat$ (reż. Ian Robertson) i „Coming Home” feat. NIKI (reż. Jay Green). Na albumie HONNE wkraczają ze swoją muzyką na nowe terytoria, nie zatracając jednak wypracowanego dotąd stylu.

CD 1:
1. IDGAF About Pain
2. Coming Home (feat. NIKI)
3. What Would You Do? (feat. Pink Sweat$)
4. Dancing On A Cloud
5. Now I’m Alone (feat. Sofía Valdés)
6. Three Strikes (feat. Khalid)
7. Talk To Me
8. Back On Top (feat. Griff)
9. Easy On Me
10. I’m The Lucky One
11. Heartsong

CD 2: BONUS TRACKS
1. I’m Blessed
2. What A Wonderful World

CD 3: STRIPPED SESSIONS
1. Coming Home ft. NIKI (Long Distance Session)
2. What Would You Do? (Lanesborough Session)
3. Three Strikes (Lanesborough Session)

CD 4: REMIXES
1. Three Strikes ft. Khalid (TSHA Remix)
2. What Would You Do? ft. Pink Sweat$ (Sun E Day Remix)
3. What Would You Do? ft. Pink Sweat$ (Big Lehowski Remix)

HONNE to londyński duet, który tworzą Andy Clutterbuck i James Hatcher. Dzięki znakomicie ocenionej przez krytyków debiutanckiej płycie „Warm on a Cold Night” (2016) zdobyli ogromną i oddaną rzeszę fanów. Dowodem wyprzedana, składająca się ze 150 koncertów trasa oraz blisko 2 miliardy streamów na świecie. Zespół może pochwalić się również współpracą z takimi artystami jak Tom Mish czy BTS. W dorobku mają zarówno słodkie, urocze przeboje jak „Day 1” (z albumu „Love Me / Love Me Not” z 2018 roku) czy ciepłe, akustyczne piosenki typu „no song without you” (pierwszy singiel z wydanego latem mixtape’u). Popularność duetu wykracza poza Wielką Brytanię i Europę. Duet wyprzedał 26-dniową trasę w USA, a debiutancka płyta „Warm on a Cold Night” w Korei Południowej 9-krotnie pokryła się platyną. Ich najnowszy, trzeci album to „LET’S JUST SAY THE WORLD ENDED A WEEK FROM NOW, WHAT WOULD YOU DO?”.

STREAMING PARTY:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s