Jak obiecał, tak zrobił – Ladaco z kolejną premierą! Utwór Param-pam-pam już dostępny

Param-pam-pam to opowieść o przelotnym spotkaniu we dwoje, o niedopowiedzeniu i wzajemnej fascynacji. Scenerią tego spotkania jest pogrążona w mroku Warszawa – miasto, które oferuje wiele możliwości ale nie sprzyja nawiązywaniu głębokich relacji.

Utwór jest energetyczną fuzją popu, alternatywny i elektroniki oraz tekstu, który z pewnością zaskoczy i skłoni do refleksji niejednego słuchacza.

„Klip do piosenki powstał w mroźny styczniowy wieczór. Dziś trochę żałuję, że przy tej okazji nie nawiązałem współpracy z producentem bielizny termicznej, ale jak wiadomo najlepsze pomysły przychodzą do głowy kiedy jest już za późno. Mam nadzieję, że docenicie moje poświęcenie i odmrożony nos 😊

Od początku roku Ladaco zaprezentował już 2 numery z nadchodzącego albumu „Drugie Primo” (bujający „Bujny Krzak” oraz melancholijne „Jezioro Łabędzie) oraz live EP-kę ‘Przekaz myśli’.

Bujny krzak: https://bit.ly/bujnykrzak_Ladaco

Jezioro Łabędzie: https://bit.ly/jeziorolabedzie_Ladaco

Przekaz myśli: https://bit.ly/Przekazmysli_Ladaco

Ladaco, to sceniczne alterego Rafała Benedeka – wokalisty i multiinstrumentalisty, którego znakiem rozpoznawczym jest rozbrajająca w swojej bezpośredniości mieszanka ironii i melancholii. Klimatyczne teksty w połączeniu z wielowymiarową muzyką, tworzą bogaty i niepowtarzalny świat pełen zwrotów akcji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s