Sophie Szklarska prezentuje singiel „Ulubiona”

Młoda 21 letnia warszawska artystka Zofia Szklarska znana pod pseudonimem Sophie Szklarska, nie próżnuje i wydaje kolejny singiel pod tytułem „Ulubiona”. Jest to czwarty singiel artystki w jej dorobku. Do tej pory ukazały się dobrze przyjęty anglojęzyczny utwór „To me”, okraszony teledyskiem „W domyśle” oraz styczniowy „Mętlik”. 

Ulubiona to utwór, który mocno nawiązuje do mojego pierwszego singla To me i mam tu na myśli zarówno warstwę tekstową, jak i muzyczną. Powracam w nim do szybszego i bardziej energetycznego bitu, odchodząc od melancholijnych klimatów prezentowanych w Mętliku i W Domyśle. Jeśli zaś chodzi o przekaz znowu mamy do czynienia ze swoistym dialogiem odbywającym się wewnątrz mojej głowy. Chyba po prostu lubię ze sobą rozmawiać, może w ten sposób łatwiej jest poznać siebie samą. Zawsze zastanawiałam się i złościłam na sobie dlaczego mam inaczej niż inni, dlaczego jestem na swój sposób „dziwna”, dlaczego inaczej reaguję na różne bodźce, dlaczego więcej czuję, analizuję i bardziej przeżywam? Teoretycznie wszystko jest takie jak u innych, ale mimo to u mnie zawsze jest bardziej, mocniej i niestety bardzo często ciężej. Te wszystkie pytania nie dawały mi spokoju. W końcu zrozumiałam dlaczego tak jest, należę do osób określanych mianem wysoko wrażliwych, i jestem z tego bardzo dumna! Chociaż nie zawsze jest to łatwe, zarówno dla mnie, jak i dla mojego otoczenia. Doceniam to, że widzę i czuję więcej, bo dzięki temu mogę tworzyć to co tworzę. Właśnie o tym jest ten utwór. Nie chce się upodabniać do innych, nie potrzebuję być ulubiona, potrzebuję być cała. Bardzo ważne jest byśmy siebie akceptowali i przede wszystkim pozostawali sobą. Byli tym kim jesteśmy z całym dobrodziejstwem inwentarza, a nie starali się być tymi jakimi chcieliby nas widzieć inni – mówi o utworze Sophie.

Do singla został także zrealizowany klimatyczny wideoklip za którego powstaniem stoi Dominika Cierplikowska / graficzka i projektantka działająca na polskim i skandynawskim rynku. W jej pracach widać mocny wpływ sztuki północny, a klip dla Sophie Szklarskiej inspirowany jest atmosferą skandynawskich seriali kryminalnych. Na koncie ma filmy i animacje m.in dla Krzysztofa Napiórkowskiego, Martyny Jakubowicz, Jaromira Nohavicy, zespołu Mjut.

Singiel dostepny jest na większośc platform streamingowych oraz w serwisie YT:

To nie koniec niespodzianek, bo w najbliższych miesiącach jeszcze nie raz spotkacie się z twórczością Sophie. Przygotowane są już kolejne single i niespodzianki, a najbliższa już pod koniec marca. Także trzymajcie rękę na pulsie i obserwujcie profile Sophie Szklarska w mediach społecznościowych i na Youtubie.

O Artystce:

Sophie Szklarska to producentka, autorka tekstów i wokalistka. Sama siebie określa, że jest stereotypową Zosią Samosią i wszędzie musi wsadzić nos. Mimo, że sama piszę teksty i muzykę do swoich utworów to czynnie bierze udział w miksie, masteringu czy koncepcjach teledysków. Jest artystką niezależną poruszającą się w nurtach muzyki alternatywnej i elektronicznej. 

Jak do tej pory mimo braku labela i dystrybutora single Sophie zbierają pozytywne recenzje i głosy wśród krytyków i dziennikarzy muzycznych,a także znajdują swoje miejsca na listach edytorskich Spotify. Zosia jest przykładem, że bez wsparcia, reklamy i worka pieniędzy młody niezależny artysta jest w stanie wyjść z cienia i usłyszeć swoje utwory w wielu dużych rozgłośniach radiowych jak Program Trzeci Polskiego Radia czy Radio 357.

FB: https://www.facebook.com/sophieszklarska

IG: https://www.instagram.com/sophie_szklarska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s