„Jeszcze mam serce” – Kamil Kowalski prezentuje kolejny singiel i teledysk z debiutanckiego albumu „DOM”

Kamil w utworze „Jeszcze mam serce” staje przed słuchaczem całkowicie obnażony i oddaje swoje najbardziej intymne przeżycia, refleksje. W tej delikatnej, gitarowej balladzie niezwykle celnie wymierza słowa i dźwięki trafiając w najczulsze struny słuchacza. To jedna z najważniejszych pozycji na albumie „DOM”. Producentem singla, jak i całej płyty Kamila, jest Patrick the Pan.  

Album „DOM” jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

To ostatnia piosenka nagrana na moją pierwszą płytę – powstała tydzień przed oddaniem całości materiału do masteringu – opowiada Kamil Kowalski. Kiedy stworzyliśmy z Sandrą Miką szkic tej piosenki zadzwoniłem od razu do Patricka i powiedziałem, że mamy jeszcze jedną piosenkę do nagrania. Czułem, że ten utwór musi znaleźć się na płycie. Pierwszy raz poczułem się pewny w temacie, którego nie chciałem nigdy wcześniej poruszać. Odważyłem się. Sandra pomogła mi ubrać to wszystko w piękne słowa i muzykę, a z Patrickiem stworzyliśmy ostateczny kształt piosenki. Czułem, że praca nad „Jeszcze mam serce” to będzie idealne zakończenie nagrań mojego debiutanckiego albumu. Chcę głośno śpiewać o tym, że wszyscy, bez względu na nasze poglądy, kolor skóry, wygląd zewnętrzny i to kogo kochamy, mamy serce i czujemy! 

Premierze teledysku towarzyszy symboliczny, ale bardzo przejmujący teledysk, który można zobaczyć w serwisie YouTube

Kamil Kowalski tworzy muzykę alternatywną, której siłą jest prawda i emocjonalny przekaz. Do celu dąży małymi krokami i zawsze, jako indywidualista, chodzi własnymi ścieżkami. Udowadnia, że ciężką pracą można osiągnąć sukces. Od lat organizuje warsztaty i festiwale muzyczne w ramach, których współpracował między innymi z Kasią Lins, Kayah, Bovską, Pauliną Przybysz, Anitą Lipnicką czy Natalią Kukulską. W listopadzie ubiegłego roku ukazała się jego debiutancka płyta „DOM”. Za stronę producencką odpowiada Patrick the Pan – artysta polskiej sceny alternatywnej, mający na swoim koncie trzy autorskie płyty i dużą ilość produkcji muzycznych, członek zespołu Dawida Podsiadło. Na płycie, gościnnie udzieliły się: Natalia Niemen, Bela Komoszyńska z zespołu Sorry Boys i wokalistka grupy Mikromusic – Natalia Grosia 

Na krążku znalazło się dwanaście utworów:  

 1. Wschód  
 2. Czynniki pierwsze  
 3. Gdzie jest mój dom?  
 4. Wiatr (feat. Natalia Niemen)  
 5. Jeszcze mam serce  
 6. Wiosna we mnie  
 7. Jak na imię masz? (feat. Bela Komoszyńska)  
 8. Twój  
 9. Cień  
 10. Dni (feat. Natalia Grosiak)  
 11. Szał niebieskich ciał  
 12. Zachód  
   

Album na płycie CD można zamówić na KulturalnySklep.pl 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s