Vix.N przedstawia nowy singiel „Knock Knock”

Vix.N nie daje o sobie zapomnieć. Niespełna rok po premierze „NOVEGO SERCA” artysta wraca z nowym singlem i zapowiedzią kolejnego wydawnictwa!

Utwór „Knock Knock” jest pierwszą zapowiedzią nadchodzącego krążka Vix.Na zatytułowanego „MUSTANG EP” i jednocześnie początkiem kolejnej serii klipów, które ponownie powstały we współpracy z utytułowaną ekipą 9Liter Filmy.

Po tym jak na rynku ukazały się albumy „SERCE” oraz „NOVE SERCE”, słuchacze mogli stwierdzić, że nawet tak wszechstronny artysta jak Vix.N nie ma już czym zaskoczyć. „MUSTANG EP”, czyli kolejny rozdział w dyskografii rapera, ma jednoznacznie pokazać, że nic bardziej mylnego. Zgodnie z zapowiedziami na nowym krążku reprezentant MaxFlo znów ma eksplorować nowe muzyczne terytoria i ponownie pokazać, jak ważny jest dla niego brak muzycznych ram i ograniczeń.

„Knock Knock” jest pierwszym singlem zapowiadającym EP-kę „MUSTANG”. Podobnie jak w przypadku poprzednich dwóch wydawnictw, wraz z nową muzyką otrzymamy także serię klipów, będących pewną całością i konceptem samym w sobie. Wydawnictwo zawierać będzie 6 utworów, a każdy z nich pojawi się w sieci wraz z klipem. Jak zapowiada Vix.N, w nowych utworach usłyszymy też gości, choć na ten moment nie chce zdradzić, kogo tym razem zaprosił do współpracy.

Kolejny singiel ujrzy światło dzienne 2 marca. Tymczasem w MaxFloSklepie wystartował właśnie pre-order fizycznego wydania „MUSTANG EP”, które dostępne jest w kilku wariantach.

Singiel Vix.N„Knock Knock” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/VixenKnockKnock

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s