Jerzyk Krzyżyk z nowym singlem i preorderem albumu „Serce”!

Utwór „Neo Zomo” to kolejny singiel zapowiadający nowy album Jerzyka Krzyżyka, który ukaże się 25 lutego 2022 w Dyspensa Records.

„Neo Zomo” to już trzeci singiel zwiastujący płytę „Serce”. Po kawałkach, w których dużą rolę odgrywała gitara („Ona Mi”, „Aparacik”), otrzymujemy w pełni elektroniczną petardę wyprodukowaną przez Urbańskiego.„Neo Zomo” to pędzący pocisk, którym Jerzyk Krzyżyk pokazuje pełnię swoich raperskich umiejętności. Numerowi towarzyszy intrygujący teledysk, który w sposób symboliczny odnosi się do tematyki utworu.

Singiel Jerzyk Krzyżyk, Urbanski „Neo Zomo” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/JerzykKrzyzykNeoZomo

Jerzyk Krzyżyk „Serce”: Nowy album już 25 lutego 

Na album „Serce” składa się 10 kompozycji wyprodukowanych przez Urbańskiego, znanego z duetu RYSY. Na płycie gościnnie udzielają się SAMARA oraz Alick z ekipy Ćpaj Stajl. Nowy krążek Jerzyka Krzyżyka to doskonały dowód na to, że elementy takie jak Siekiera, Joy Division, autotune i trapowe bity tylko pozornie do siebie nie pasują. Wszystko to składa się na jeden z najciekawszych oficjalnych debiutów ostatnich lat.

Album „Serce” dostępny jest w preorderze za pośrednictwem strony wytwórni (https://www.dyspensa.store), oraz na Empik.com.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s