PinkPantheress wydała nową wersję „to hell with it”Autorami remiksów są m.in. Flume, Powfu i Anz [STREAMING PARTY]

PinkPantheress, laureatka tegorocznego plebiscytu BBC Sound of, przedstawia mixtape z remiksami utworów pochodzących z jej debiutanckiego wydawnictwa „to hell with it”.

Nowych wersji doczekały się uwielbiane przez fanów utwory „Pain”„Passion” czy „Just For Me”, a w ich realizację zaangażowali się tacy twórcy jak FlumePowfu czy Anz.

Jestem bardzo szczęśliwa, że niektóre z moich ulubionych nagrań doczekały się remiksów, które sprawiają, że chcę tańczyć, jakby nie było jutra. Mam nadzieję, że na słuchaczy te utwory będą oddziaływać tak samo – mówi PinkPantheress.

Podobnie jak reszta świata mam lekką obsesję na punkcie PinkPantheress. Fantastycznie mi się pracowało nad przerobieniem jej głosu na własną modłę. Kiedy słuchałem tekstu, chciałem stworzyć nagranie, w którym historia podzielona będzie na dwie części, melancholijną i rozmarzoną, ale jednocześnie trochę beztroską i mroczną. No i oczywiście, taneczną. Super, że mogę się podzielić swoją wersją ze światem – przyznaje Anz.

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem pasję PinkPantheress, poczułem wewnętrzną potrzebę by nieco pomajstrować przy jej utworze, a ona była na tyle uprzejma, że mi na to pozwoliła. Oryginał jest piękny i zdecydowanie się wyróżnia, ale w mojej głowie usłyszałem alternatywną wersję z perkusyjnym motywem i pociętymi fragmentami, orkiestracją i syntezatorowym wokalem. Fantastycznie, że możecie usłyszeć moją wizję. Stworzenie tego kawałka, było dla mnie wielką przyjemnością – opowiada Sam Gellaitry, autor jednego z remiksów.

W 2021 roku PinkPantheress podbiła Internet i świat. Pojawiła się na okładkach „CRACK Collections”, „ES Magazine,” a także została drugą artystką, która znalazła się w programie Spotify RADAR zarówno w edycji amerykańskiej jak i brytyjskiej.

STREAMING PARTY

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s