PATRYK SINGER WYDAŁ SWÓJ DEBIUTANCKI ALBUM 

Patryk Singer – młody, polski artysta pochodzący z Tucholi wydał swój debiutancki album. „Zmierzając do Ciebie”, bo taką nosi nazwę pierwsza płyta Patryka, zawiera 11 utworów, które zachęcają słuchacza do refleksji nad drogą, którą podąża.

Jak sam artysta podkreśla: „Album „Zmierzając do Ciebie” opowiada o muzycznej podróży w kierunku miłości, która okazuje się być drogą niełatwą, ale ostatecznie prowadzi do osiągnięcia prawdziwego szczęścia„.

Znajdziemy tam przede wszystkim piosenki z pogranicza gatunku indie pop, pop i house.

KUP ALBUM

Patryk Singer – wokalista, autor tekstów oraz twórca piosenek. Na swoim koncie ma wiele polskich utworów utrzymanych w klimacie indie pop. Rozpoznawalność przyniósł mu utwór „Odnalazłem Cię”, który został wyemitowany na kanale Tele5 w programie „Zostań Gwiazdą” dzięki czemu wygrał odcinek głosami publiczności, pokonując pozostałych wykonawców. W 2019 roku wydał singiel pt.: „Nowy Dzień” we współpracy z producentem muzycznym Noova, a rok później nagrał teledysk do piosenki pt.: „Jestem dla Ciebie”. Najnowszy singiel nosi nazwę „Zmierzając do Ciebie”, który jest przede wszystkim tytułowym utworem pochodzącym z jego debiutanckiej płyty. Swoją twórczość Patryk skupia również na poezji śpiewanej, czego przykładem jest utwór „Pamięć i Chwała”, który został wyemitowany przez byłego pułkownika Agencji Wywiadu i oficera służb specjalnych Piotra Wrońskiego, a jego utwory można posłuchać m.in w rozgłośni radiowej KCht. 

Patryk Singer | Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCsa28uDnC4g5WS5NJdyQOjg
Patryk Singer | Facebook: https://www.facebook.com/VocaListVocal/
Patryk Singer | Spotify: https://open.spotify.com/album/75dujvZMiyT49RDRJzic2r
Patryk Singer | Oficjalna strona: https://patryksinger.mozello.pl/

One Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s