SMYLES przerabiają popowy klasyk z 1970 roku „Love Grows (Where My Rosemary Goes)”

SMYLES, mistrzowie tanecznych przeróbek klasycznych przebojów, przedstawiają kolejny singiel. Tym razem twórcy klubowego coveru „Baker Street”, wzięli na warsztat piosenkę „Love Grows (Where My Rosemary Goes)„, którą w 1970 roku wykonywał zespół Edison Lighthouse.

Oryginalny numer dotarł na szczyt listy przebojów w Wielkiej Brytanii, a ostatnio przeżywa drugą młodość na TikToku, gdzie pojawił się już w 700 tysiącach filmików. Viralowa popularność nagrania sprzed ponad pół wieku, sprawiła, że „Love Grows (Where My Rosemary Goes)” pojawiło się na 1. pozycji playlisty „Big On The Internet” na Spotify. Teraz numer czeka zapewne jeszcze większa popularność za sprawą coveru, który przygotowali SMYLES, zmieniając pop-balonową piosenkę w EDM-owy szlagier.

SMYLES słyną z odświeżania klasyków i nadawania im współczesnego, świeżego brzmienia EDM. Największym sukcesem okazała się ich taneczna wersja przeboju „Baker Street” Gerry’ego Rafferty’ego z 1978 roku. Cover zgromadził już 1,5 miliona streamów.

SMYLES w dorobku mają także przeróbki „Forever Young” Alphaville z 1984 roku, „I Promised Myself” Nicka Kamena z 1990 roku, „Enjoy The Silence” Depeche Mode z 1990 roku, „Daddy Cool” Boney M. z 1976 roku i „Zombie” The Cranberries z 1994 roku.

Posłuchaj „Love Grows (Where My Rosemary Goes)”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s