FKA twigs wydaje „CAPRISONGS”! Wśród gości Pa Salieu, Jorja Smith i The Weeknd

FKA twigs prezentuje nowy mixtape „CAPRISONGS„. Wydawnictwo przedstawia ewolucję i rozwój wokalistki, która świadomie przekracza kolejne granice swej sztuki.

– „CAPRISONGS” to bronzer w kompakcie, alkopop, wiśniowy lizak i sok jabłkowy, kiedy chce ci się pić. To przyjaciele w parku, twoja ulubiona osoba, której jedno zdanie potrafi zmienić wszystko, twoja przyjaciółka, która zawsze się spóźnia, ale jest niezastąpiona, to spotkanie z przyjacielem na lotnisku i po prostu wspólnota. I mój świat: Londyn, Hackney, Los Angeles, Nowy Jork i Jamajka.

To mój upór Koziorożca, który każe mi pracować, nawet gdy boli, każe po prostu wejść do studia i tworzyć. Mój księżyc w znaku Strzelca, który zmienia mnie w tajemniczą kusicielkę pragnącą tańczyć i spotykać się z ludźmi oraz Wenus w Rybach, która sprawia, że wciąż się zakochuję. Choć tym razem w muzyce i w sobie samej.

Posłuchaj CAPRISONGS

W realizacji „CAPRISONGS” udział wzięli Pa Salieu („honda”), Daniel Caesar („careless”), Rema („jealousy”), Jorja Smith i Unknown T („darjeeling”), DYSTOPIA („which way”) i Shygirl („papi bones”) . Ponadto, na płycie znalazł się opublikowany już wcześniej singiel „tears in the club„, w którym FKA twigs połączyła siły z The Weekndem.

Producentami wykonawczymi wydawnictwa są FKA twigs i El Guincho, a nad brzmieniem czuwali FKA twigs, El Guincho, Koreless, P2J, Mike Dean, Marius de Vries, Jasper Harris, Teo Halm, Arca, FRED, Psymun, Cirkut, BKay, Reaper, Sega Bodega, Fake Guido, Pau, Felix Joseph, AoD, Jeff Kleinman, Warren Ellis, Jonathan Coffer i BAK.

Lista utworów „CAPRISONGS„:

1. ride the dragon

2. honda (feat pa salieu)

3. meta angel

4. tears in the club (feat the weeknd)

5. oh my love

6. pamplemousse

7. caprisongs interlude

8. lightbeamers

9. papi bones (feat shygirl)

10. which way (feat dystopia)

11. jealousy (feat rema)

12. careless (feat daniel caesar)

13. minds of men

14. minds of men (outro)

15. darjeeling (feat jorja smith & unknown t)

16. christi interlude

17. thank you song

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s