Karolina Stanisławczyk w karnawałowym singlu „Rio” z udziałem Mr. Polska i Don Juana

Karolina zapowiada swój drugi album przebojowym utworem w gorącym, latynoskim klimacie.

Tegoroczna karnawałowa propozycja Karoliny Stanisławczyk to piosenka pt. „Rio”, wyprodukowana przez Don Juana Wielkiego i z gościnnym udziałem rapera Mr. Polska. Utwór utrzymany jest w klasycznych brzmieniach latynoskich, do których Karolina jeszcze kilkukrotnie będzie wracać w 2022 roku.

Teledysk do piosenki został zrealizowany przez Mind Production i opowiada historię, której wątki będzie można śledzić przy okazji premier następnych klipów wokalistki.

Singiel „Rio” zapowiada drugi album studyjny Karoliny Stanisławczyk, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Singiel jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/KarolinaStanislawczykRio

Karolina Stanisławczyk – bio:

Karolina Stanisławczyk (ur. 30.05.2000) – wokalistka, pianistka, autorka tekstów. Zaczynała karierę wokalną, biorąc udział w wielu konkursach wokalnych i przeglądach piosenek, a także kształcąc swój głos w Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im Krzysztofa Komedy.  W 2019 roku jej talent dostrzegł Jonatan Chmielewski, angażując ją do dwóch piosenek, które ukażą się na nowej płycie MIYO – „Wyliczanka” i „Zapomnieć”. Podczas pracy nad nową piosenką URBAN, raper na co dzień związany z Hypsteria Records,  zaproponował Karolinie gościnny udział w jego numerze, co po niedługim czasie skutkowało podpisaniem przez wokalistkę kontraktu z tą samą wytwórnią. W miedzyczasie Karolina gościnnie dograła się do piosenki Merghaniego „Whisky”.

21 maja 2021 ukazała się pierwsza solowa płyta Karoliny Stanisławczyk, „Cliché”. Na albumie znalazło się 9 kompozycji, m.in. debiutancka piosenka „Malibu”, megahit „Cliché” i synthpopowy „Atrament” (kompozycje Don Juana Wielkiego), bardzo dobrze przyjęty duet z Michałem Szczygłem „V.I.B.E.”, a także kilka utworów autorstwa USL, Black Kiss Records i Mikołaja A. Urbaniaka.

3 września 2021 na koncercie „Od Opola do Opola” podczas 58. KFPP Opole 2021, Karolina w medleyu przygotowanym przez Gromee’go przypomniała piosenki Karin Stanek oraz zaśpiewała swój największy jak do tej pory hit, „Cliché”. Odebrała także platynową płytę za sprzedaż tego singla.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s