Oh!Pilot przedstawia „Lol Parade (Moon in Pisces)” – utwór, od którego nie sposób się uwolnić!

Oh!Pilot przedstawia, pochodzący ze swojej najnowszej EPki, utwór „Lol Parade (Moon in Pisces)”. To indie popowy kawałek z porywającym basem i wpadającym w ucho refrenem, który sprawia, że wprost nie da się do niego nie tańczyć i śpiewać!

Teledysk został nakręcony w październiku w dzielnicy Paryża, w której mieszka artysta. To ukłon w stronę tego miejsca oraz ulubionego baru Roberto, the Moki Bar- lokalu, w którym rozpoczęła się jego kariera artystyczna. Roberto jest współreżyserem tego zabawnego i nieco ironicznego klipu, który stworzył wraz z utalentowanym francuskim reżyserem Léo Paget’em.

POSŁUCHAJ W STREAMINGU

Oh!Pilot, czyli Roberto Cicogna, to artysta wszechstronny. Muzyka jest wspólnym mianownikiem, który łączy jego pasje – od pisania piosenek po aktorstwo, kręcenie krótkich filmów i wideoklipów. Artysta urodził się we Włoszech, a w Paryżu mieszka od 2011 roku, gdzie swoją karierę muzyczną rozpoczął od grania w barach i organizacji artystycznych eventów w okolicy. Oh!Pilot występuje sam lub z zespołem – w zależności od okazji, znajomych, spotkań…

W jego hipnotycznych melodiach można usłyszeć echo takich zespołów jak The Beatles czy Nirvana, a ostatnio Metronomy, Tame Impala i Father John Misty – wszystko to zmieszane w indie-pop-folkowe brzmienie. W 2018 roku Oh!Pilot wydał swoją pierwszą EP-kę „Okness”, wyprodukowaną przez jego przyjaciela Colina Buffeta, współautora wielu piosenek. Roberto obecnie reżyseruje i montuje trzy filmy: „Riot Head”, „See you down” i „Best thing so Far”.

Na przełomie 2019 i 2020 roku Robert pisze i rozpoczyna nagrywanie swojej drugiej, niedawno wydanej EP-ki „Brace Brace”, z której pochodzi „Lol Parade (Moon in Pisces)”. Nagrany między Mediolanem a Paryżem „Brace Brace” to nowy kierunek dla artysty. Do folkowych gitar dołącza więcej syntezatorów, bębny, dynamiczne basy i riffy gitarowe. Pierwszy singiel o tytule „Brace Brace” zostaje wydany w lipcu 2021.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s