Hiphopowe święta – Gucci Mane prezentuje „So Icy Christmas”

Gucci Mane zadbał o to, by fani hip hopu mieli na Święta ulubioną płytę. „So Icy Christmas” to 17 nowych utworów i dowód na wszechstronny talent mającego 3 miliardy streamerów gwiazdora. Wydawnictwo promuje singiel „Servin„, za który odpowiada BiC Fizzle. Piosence towarzyszy wypełniony uliczną energią klip, który można zobaczyć na YouTube.

Posłuchaj „So Icy Christmas”

Gucci Mane ma już w dorobku świąteczne projekty. W 2019 roku zaprezentował trzecią i ostatnią odsłonę serii „East Atlanta Santa” z numerami „She Miss Me” (feat. Rich The Kid) czy „Tony” (feat. Quavo)

Ponadto, „So Icy Christmas” to następca „So Icy Boyz” z piosenkami w wykonaniu takich artystów, jak Pooh Shiesty, Foogiano, Enchanting, Big Scarr, BigWalkDog, Hotboy Wes czy BiC Fizzle. Jednym z najjaśniejszych punktów zestawu był banger „Poppin”, za który odpowiadają Gucci Mane i BigWalkDog. Ponadto, na wydawnictwo trafiły utwory, które nagrali BiC Fizzle – „TrapMania” (Feat. Gucci Mane & Cootie) i „On God” (Feat. Gucci Mane & Cootie),  BigWalkDog –  „Whole Lotta Ice” (Feat. Lil Baby & Pooh Shiesty) i „Trap God” (Feat. Gucci Mane), Hotboy Wes – „Free Smoke” (Feat. Big Scarr) i „My Lil Dance” (Feat. Gucci Mane) oraz Foogiano – „Free Foo”. Do każdej z piosenek powstał klip, który można obejrzeć na YouTube.

So Icy Boyz” to obok „So Icy Gang, Vol. 1” i „Gucci Mane Presents: So Icy Summer” jedna z popularnych kompilacji Gucciego Mane’a i jego wytwórni 1017 Global Music znanej też jako The New 1017Gucci Mane wydał ponadto w tym roku płytę „Ice Daddy”, której producentem wykonawczym był jego syn Ice Davis, a wśród gości pojawili się Lil Baby, Lil Uzi Vert, Pooh Shiesty, E-40, 2 Chainz i inni. Z krążka pochodzą single „Shit Crazy” (Feat. Big 30) i „Like 34 & 8” (Feat. Pooh Shiesty).

W ubiegłym roku Gucci Mane wydał zawierającą 28 utworów składankę największych przebojów, na którą trafiły hity „I Get The Bag” (Feat. Migos) (4-krotna platyna) „Both” (Feat. Drake) (3-krotna platyna) i megahit „Wake Up In The Sky” zrealizowany z Bruno Marsem i Kodakiem Blackiem (3-krotna platyna).

Uważany za jednego z najbardziej wpływowych hiphopowych twórców ostatniej dekady, Gucci Mane umieścił więcej płyt w zestawieniu Top Rap Albums Billboardu niż jakikolwiek raper. We współpracy z Atlantic Records, powołał własny label 1017 Global Music, do którego trafili tacy wykonawcy jak Pooh Shiesty, Enchanting, Big Scarr, BigWalkDog, Hotboy Wes czy BiC Fizzle.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s