Monsta X „THE DREAMING” – już w sprzedaży!

Monsta X prezentują swój drugi anglojęzyczny album i prezentują klip do nowoego singla „YOU PROBLEM”

POSŁUCHAJ W SERWISACH

10 grudnia, światowy fenomen, koreański zespół Monsta X wydał swój drugi anglojęzyczny album „The Dreaming”, nakładem Intertwine (BMG) we współpracy ze Starship Entertainment. Wraz z premierą albumu zespół prezentuje kolejny singiel i teledysk – „You Problem”.

„One Day” – pierwszy singiel z zapowiadanego albumu zadebiutował na 38 miejscu listy Billboard. Jest to już 3 utwór zespołu, który znalazł się w tym zestawieniu, czyniąc z Monsta X drugi w historii zespół K-pop’owy, którego single pojawiły się w rankingu Billboard więcej niż raz.

Nazwani przez Grammy.com “jedną z najbardziej płodnych grup K-popowych,” Monsta X  prezentują nowy album „The Dreaming” , będący kontynuacją wydanego na początku 2020r pierwszego anglojęzycznego albumu  „ALL ABOUT LUV„ (płyta dotarła wówczas do 5 miejsca w rankingu Billboard 200 Chart).

W najbliższym czasie Monsta X wystąpią na koncertach iHeartRadio Jingle Ball w Filadelfii w stanie Pensylwania, Waszyngtonie, Atlancie w stanie Georgia i Miami na Florydzie. Będzie to okazja do rozgrzania amerykańskiej publiczności przed  na nadchodzącą trasą koncertową, która rozpocznie się 29 stycznia 2022 roku w Radio City Music Hall w Nowym Jorku i zakończy się w Forum w Los Angeles, 27 lutego 2022 roku.

Lista utworów:

1. One Day

2. You Problem

3. Tied to Your Body

4. Whispers in the Dark

5. Blame Me

6. Secrets

7. About Last Night

8. Better

9. Blow Your Mind

10. The Dreaming

MONSTA X: INSTAGRAM | TWITTER | YOUTUBE | SPOTIFY | FACEBOOK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s