Nowy singiel Juli Chan – „Wyloguj się” to wsparcie od przyjaciółki

Nowy singiel Juli Chan pt. „Wyloguj Się” to opowieść o wsparciu od przyjaciółki dla przyjaciółki.

„Wyloguj Się” to już czwarty w 2021 roku, autorski singiel artystki. Po świetnie przyjętych:„Miło Mi Cię Poznać”, „Zniknę Z Tobą” i „Budzę Się” – Juli Chan prezentuje materiał z lekką, nowoczesną linią melodyczną i brzmieniami charakterystycznymi dla szwedzkich producentów muzycznych. Dopełnieniem całości jest niebanalny tekst – który niesie ważny dla artystki przekaz, skierowany do kobiet.

Każda z nas miała w swoim życiu taką chwilę, kiedy samoocena była na dnie. Mijały dni wypełnione cieknącymi po policzkach łzami, a jakiś „on” dawał do zrozumienia, że cząstka nas jest nic niewarta. Dobrze pobyć wtedy z przyjaciółką, która nie ocenia, nie radzi i nie będzie na siłę próbować nas zmieniać. Po prostu – będzie obok. „Wyloguj Się” jest muzycznym listem od przyjaciółki do przyjaciółki. To pocieszenie dla bratniej duszy, która jeszcze nie czuje tego, że sama najlepiej wie co jest dla niej najlepsze i że wkrótce nadejdą lekkie dni, w których będzie śmiała się z obecnych problemów.
„Dziewczyny, jesteście najpiękniejsze. Włóżcie swoje najlepsze sukienki – ale nie dla jakiegokolwiek mężczyzny. Budujcie swoją wartość wyłącznie w oparciu o miłość do siebie. Przecież to wy najlepiej wiecie, czego chcecie, co jest dla was najlepsze. A jak któraś przechodzi przez trudny czas – po prostu bądźcie obok niej. Ta piosenka jest dla was”
– mówi Juli Chan

POSŁUCHAJ W STREAMINGU

Juli Chan to pseudonim Julii Chmielarskiej, artystki młodego pokolenia, która ma za sobą bardzo udany debiut na polskiej scenie POP. Nagrodzona tytułem „Osobowość Roku” Juli Chan, pojawiła się w stacjach radiowych z subtelnymi, delikatnymi i niebanalnymi piosenkami, pełnymi dobrego vibe’u. Rok 2021 otworzył także drzwi do międzynarodowej kariery dla artystki. Cover „Joe Le Taxi” w wykonaniu polskiej „Dżuliczanki” dotarł na szczyt listy przebojów francuskiego radia RTS FM i był grany przez ponad 30 innych stacji radiowych we Francji.

Słowa: Magdalena Wójcik
Muzyka: Simon Jacobsson / Maia Wright / Jade Ell / Matt Hewitt
Produkcja Muzyczna: Simon Jacobsson
Producent Wokalu: Jarosław JARO Baran
Miks: Jarosław JARO Baran
Mastering: Jarosław JARO Baran
Producent Wykonawczy: Maciej Pichlak (Metascope Music)
Wydawca: Agora Muzyka, na wyłącznej licencji od Metascope Music Poland

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s