Dua Lipa rusza z autorskim podcastem i newsletterem! Na Service95 poleci Ci galerię w Sao Paulo lub restaurację w Lizbonie

Dua Lipa, światowej sławy gwiazda popu i wielokrotna laureatka Grammy oraz Brit, zapowiada nowy około kulturalny projekt Service95. Premiera wyznaczona została na początek 2022 roku.

Service95 obejmować będzie tematy związane z kulturą, modą, a także poruszać kwestie społeczne. Fani mogą liczyć na niepozbawione humoru, ale i wartościowe rekomendacjeopowieściinformacjeprzemyślenia oraz rozmowy, których nie znajdą nigdzie indziej. Będą to komentarze od najlepszych ekspertów czy nieoczywiste rekomendacje mało znanych miejsc, wschodzących artystów lub niezależnych aktywistów, a także patenty i wskazówki dotyczące podróży, jakie znać może tylko międzynarodowa gwiazda popu.

Im chętniej dzielimy się tym, co wiemy, tym jesteśmy sobie bliżsi i tym większe stają się nasze bańki – wyjaśnia artystka.

Dua Lipa postanowiła stworzyć newslertter Service95, ponieważ od zawsze tworzyła obszerne i osobiste listy, polecając najbliższym przyjaciołom ciekawych ludzi, pomysły na podróże, interesującą sztukę czy też inne ważne tematy. Teraz każdy chętny będzie mógł zapisać się na darmowy newsletter i być na bieżąco ze wszystkim, co interesuje Duę – od nowej galerii w Sao Paolo, przez ukryte restauracje w Lizbonie i najlepszą manikiurzystkę na wyspie Lagos, po artykuły dotyczące działań aktywistów i ważkich światowych problemów. Każdy „numer” opatrzony będzie listem napisanym przez Duę, w którym będzie opowiadać o tym, czego słucha, jakie miejsca odwiedza, co jada i jakie ma przemyślenia na temat bieżących wydarzeń na świecie.

Zawsze mam wielką frajdę z opowiadania ludziom, co odkryłam w jakimś mieście i uwielbiam wymieniać się doświadczeniami
i spostrzeżeniami. Service95 adresowany jest do wszystkich, którzy są ciekawi życia, tak jak ja
 – mówi wokalistka.

Równolegle do Service95 Dua Lipa tworzyć będzie podcast At Your Service, który będzie rozszerzeniem treści z newslerttera i pogłębieniem poruszanych w nim tematów podczas rozmów Duy z uznanymi gośćmi (z których wielu nie usłyszycie w innych podcastach). W At Your Service będzie można posłuchać poważnych dyskusji na ważne tematy, serdecznych pogawędek z przyjaciółmi i poznać najciekawsze rekomendacje.

Choć wielu moich gości znanych jest z opowiadania, chcę z nimi jeszcze bardziej zgłębiać poszczególne zagadnienia i starać się dowiedzieć jak najwięcej na temat tego, co mnie interesuje, traktując ich jako ekspertów w danej dziedzinie – tłumaczy autorka przeboju „Levitating”.

Więcej informacji odnośnie Service95 poznamy w nadchodzących tygodniach. Tymczasem pod tym adresem można zapisać się na pierwszy newsletter: Service95.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s