„Wild in Secret” – kolejny owoc współpracy Kadebostany z Valerią Stoicą!

Jedyny w swoim rodzaju producent i kompozytor Guillaume de Kadebostany po raz kolejny połączył siły z piosenkarką Valerią Stoicą, czego efektem jest singiel „Wild in Secret”. Ich poprzedni wspólny utwór – „Take Me To The Moon” – podbił zarówno radiowe listy przebojów, jak i serca fanów.

To kolejny wyjątkowy utwór z poruszającym tekstem, skrupulatnie wybrzmiewającymi elektrycznymi beatami, folkowymi melodiami i czarującym wokalem, który świetnie wypełnia lukę pomiędzy folkiem, a nowoczesną muzyką elektroniczną, pozostawiając nas z uczuciem „płaczu z uśmiechem na ustach” – jak opisuje sam twórca.

Podczas nocnej sesji nagraniowej zeszłego lata, po raz kolejny zadziałała magia i w ten sposób narodziło się „Wild in Secret” – spontaniczny, nieprzewidywalny utwór, podkreślający mistrzostwo, które Kadebostany osiągnął w modern popie. Dodając do tego krajobraz oszałamiających efektów wizualnych, piosenka staje się kolejnym ważnym wkładem w twórczość Kadebostany.

POSŁUCHAJ

Do niewątpliwych sukcesów artysty zaliczyć można ponad milliard odtworzeń jego utwórów na YouTube, 500 występów live w ponad 25 krajach w ciągu ostatnich kilku lat na m. in. Sziget, Chill Out, Fusion, Montreux Jazz Festival, czy top 10 w ponad 30 krajach z takimi singlami jak: „Mind if I Stay”, „Castle in the Snow”, „Early Morning Dreams” oraz „Save Me”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s