Debiut Artysty, który zawojuje Polski rynek muzyczny!

Staszek Plewniak prezentuje swój debiutancki singiel „Rytualny” wraz z teledyskiem. Utwór jest zapowiedzią nadchodzącego albumu artysty.

Singiel Rytualny zapowiadający debiutancką, solową płytę, powstał przy współpracy z teamem produkcyjnym Krupski/Morange/Głuszczuk. Oscyluje w stylistyce popu alternatywnego z elementami soulu. Tekst opowiada o procesie pozbywania się z siebie wszystkiego, czym nie jesteśmy, wszystkiego, co jest nam niepotrzebne w życiu, a co przylgnęło do nas w procesie wzrastania i dojrzewania. O tym, co nam przeszkadza, a co nieświadomie uznajemy za swoja osobowość i co ujawnia się dopiero w bliskości relacji z drugim człowiekiem. 

Klip do singla „Rytualny” powstał przy współpracy z Maćkiem Marsem (kamera i realizacja) oraz parą aktorów – Angelą Olszewską i Michałem Hanuszkiewiczem. Zrealizowany został częściowo na scenie teatru Rampa w Warszawie. Opowiada prostą historię relacji kobiety i mężczyzny, pokazując zarówno jasne jak i ciemne strony wspólnej codzienności.

STASZEK PLEWNIAK – wokalista, instrumentalista, producent muzyczny i autor tekstów. Współzałożyciel zespołu FOURS collective, który w półfinale podbił serca jurorów i widzów programu MAM TALENT. Projekt został wyróżniony przez IMiT tytułem „Jazzowego Debiutu Fonograficznym Roku”. Oprócz kariery frontmana ma na swoim koncie wiele współprac jako sideman. Grał u boku takich Artystów jak Kuba Badach, BARANOVSKI. Jako muzyk wystąpił na wielu ważnych festiwalach, m.in. Fest Festival czy Olsztyn Green Festival. W 2021 roku rozpoczyna swoją debiutancką karierę wydając singiel pt. „Rytualny” tym samym zapowiadając autorski album, na którym znajdą się kompozycje z pogranicza POP’u, Funk’u i  Soul’u. 

Media społecznościowe Staszka:

Instagram www.instagram.com/Staszek_Plewniak
YouTube www.bit.ly/StaszekPlewniakYouTube
Facebook www.facebook.com/StaszekPlewniak
Strona Internetowa www.StaszekPlewniak.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s