Minelli na drodze do światowej dominacji muzyki dance! Posłuchaj nowego singla „Nothing Hurts”

Minelli, która podbiła listy przebojów i klubowe parkiety wydanym w marcu singlem „Rampampam„, przedstawia nowy taneczny hit „Nothing Hurts„.

Nothing Hurts” to miłosna piosenka o rozstaniu – opowiada MinelliBrzmi to dość pospolicie, ale dla mnie ważne jest, by słuchacze mogli utożsamiać się z moją muzyką.

Posłuchaj „Nothing Hurts”

Twórcami utworu są MinelliJordan ShawFridolin Walcher, natomiast za produkcję odpowiada Freedo, który może pochwalić się 1,5 miliarda streamów na Spotify. Szwajcarski producent i autor piosenek ma na koncie m. in. „Lush Life” Zary Larsson czy „Takeaway” Chainsmokers.

Teledysk do singla „Nothing Hurts” przygotowali NGM Creative i Loops Production.

Poprzedni utwór Minelli, „Rampampam„, okazał się wielkim, globalnym hitem, gromadząc 160 milionów odsłon na YouTube. Na platformach cyfrowych piosenka ma już ponad 70 milionów streamów. Ponadto, numer trafił na rotację w radiowych rozgłośniach w 59 krajach. W Polsce „Rampampam” dotarło do top 3 radiowego zestawienia. Utwór uplasował się także na 6 miejscu Global Shazam (numer 1 na Global Dance) i został wyszukany w aplikacji ponad 3,7 miliona razy. Piosenka podbiła również aplikację TikTok, gdzie powstało już ponad 200 tysięcy filmików z użyciem charakterystycznego refrenu ‘Rampampam’.

Minelli może pochwalić się imponującym dorobkiem również jako autorka piosenek. Napisała m.in. „Flashbacks„, który zaśpiewała INNA i który dotarł na 1. miejsce listy przebojów w Rosji. Jest również autorką innego hitu z rosyjskiego zestawienia – „F..K THAT” Bastard. Jako wokalistka Minelli w 2019 roku wydała singiel „Mariola„, który trafił na szczyt listy Airplay, iTunes, TV i Spotify Viral, a na YouTube zgromadził 20 milionów odsłon. Kolejny był numer „Discoteka„, w którym gościnnie zaśpiewała INNA. Była to czwarta najczęściej prezentowana piosenka w szwajcarskich rozgłośniach radiowych.  

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s